2058
2047

بچه ها اونایی که شوهر دارن پیام بدید بهشون که باردارید واکنششونو ببینید اگه باردارید بگید تصمیم دارید تا آخر بارداری برید خونه مامانتون

اونایی که دوست پسر دارن بگن باید کات کنیم بدرد هم نمیخوریم‌ ببینید واکنش چیه

سینگلا واسه رفیق فاباتون بنویسید میخوام ازدواج کنم یا رل بزنم یا هم بنویسید منو فلانی عاشق همیم خیلی وقته  ؛تصمیم داریم  باهم فرار کنیم😂

بچه ها شاتاتونو بفرستید اینجا😂

من خودم  مدیر ستاد حمایت از عقابان هستم😎😂بنابر این به یکی از رفیقای پسرم و یه دختر  پیام میدم واکنششونو میزارم براتون

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع

من میفرسم ب رفیقم ببینم چی زر میزنع

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم      انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

من الان باردارم اومدم خونه ی مامانم هم بمونم واقعا😂😂😂🤣

انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس
2059

رفیقم انلاین نیست😕

میگن.اهنگ••͜♡-! ⇦میگم.صدات••͜♡-! ⇦میگن.رنگ••͜♡-! ⇦میگم.چشات••͜♡-! ⇦میگن.بغض ••͜♡-! ⇦میگم.هوات••͜♡-! ⇦بگن.جون ••͜♡-! ⇦میدم.برات••͜♡-!             تو فقط باش♥️♥️                                                             

شوهر و دوست پسر ندارم

دوستامم همشون نی نی سایتی ان 

سلام سلام به تو که داری امضامو می خونی😍😍😍هستی ام یه دختر پر انرژی و شاد😜😜😜😜😜😜      عاشق غمزه و هانده ارچلم                                         اگه دختری درخواست دوستی بده😉😘

تکلیف منی که بچم دنیا اومده و خونه مامانمم چیه ؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2050

دوس پسر من گریه میکنه در این حد وابستس بهم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

برا من شاید سکته کنه چون بچه کوچیک داریم😂ولی باز میپرسم اسکرین میزارم😜

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚تیکر تولد پسرمِ💚                                               انشاالله خداوند هممون رو عاقبت بخیر کنه آمین...      

😐قهریم

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
1718