2726
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم متاسفانه خواستکارای پولدارم خیلی سنشون ازمن بیشتره این دوستم خودش دانشگا ...

عزیزم همش به این نیست ک تور کنی و خلاص

دوست من همسرش دندونپزشک بود هی پز میداد یارو بعده یکسال خیانت کرد و طلاق

از رو ظاهر قضاوت نکنید 

هرکی شوهر پولدار و خوشتیپ و خوش قیافه جذاب و دندون پزشک مبخواد بگه ، البته دانشجوه دندون پزشکیه هر ک ...

اسی 

تازه پرستارم هس شغلاشون تناسب داره

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنمو نمیگم😁 نه ما به پای هیچکدومتون نمیرسیم😂😂😂

اینکه عادیه😎

بگو خو چند ساالته🥺

اون 28 سالشه فک کنم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
موتاددددد شدی بهش؟؟؟😁😁😁

ارررره🥺

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
اینکه عادیه😎 بگو خو چند ساالته🥺 اون 28 سالشه فک کنم

اون لعنتی فقط ب من میومد فقط مننننننننننننن  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
سینا و ستیا اووووووففففففف

اععععععع 

ایول بیا بگیرمت فکم ریخت

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
سینا و مبینا بهم نمیاد؟؟؟😒😒😂اسم شما چیه؟

ن زیاد 

اسما

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
اععععععع  ایول بیا بگیرمت فکم ریخت

فک خودمم ریخت اصن

همین سی ثانیه پیش از ارین طلاق گرفتم

زنداداش سابقتو دارن برای ارین میگیرن

دخترعموی من رفت با یه پیرمرد کارخونه دار ازدواج کرد

همه گفتن حماقته و فلان

لامصب چه دک و پزی بهم زده،زن دومم شده

ماشین شاسی بلند،خونه فلان مدل

چقدر جواهرات و سفرهای خارجی

کلا از این رو به اون رو شد

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

من شوهرم وضع مالیش خوبه پول دارم واسه پلنگ شدن 🤣

ولی نه دماغم عمله نه ژل و کوفت و زهرمار تزریق کردم ، نه ناخن دراز کاشتم 😂

نچرالم😁 ولی به خودم میرسه محصولات بهداشتی و مراقبتی زیاد استفاده میکنم و فکر می‌کنم از زمان مجردم خیلی خوشگل تر شدم و تغییر کردم

2706