2737
2734
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
سینا

سینا و ستیا

اووووووففففففف

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جاری خوشگلم میشه یه بار دیگه عکس عاقامونو بذاری؟ یکی از بچه ها اون موقع گفت تگش کنم وقتی گذاشتی الا ...

ایش چشش میزنن خووو

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
سینا و ستیا اووووووففففففف

تو که باز داری خیانت میکنی! 

اصن به درد ما نمیخوری😐

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
تو که باز داری خیانت میکنی!  اصن به درد ما نمیخوری😐

چرا تو باید در تمام لحظات حساس از راه برسی؟  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2738
من متعدهمممم😎😎منو بگیرین😭😭😂

مبینا و ارین

خوبه چند سالته 

فقط از من نباید خوشگل تر باشیاا گفته باشم

ایش چشش میزنن خووو

ن بابااااااااااااااااااااااا

چرا تو باید در تمام لحظات حساس از راه برسی؟    

که بفهمم جاریم چجوریه 

خوبه به نظرم 

اونموقع قدره منو میدونن😌

کلا ماه پشت ابر نمیمونه😐😂بهش الهام میشه😮😂

نه من24 ساعت تو سایت پلاسم

2706