2726
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
سینا

سینا و ستیا

اووووووففففففف

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری خوشگلم میشه یه بار دیگه عکس عاقامونو بذاری؟ یکی از بچه ها اون موقع گفت تگش کنم وقتی گذاشتی الا ...

ایش چشش میزنن خووو

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
سینا و ستیا اووووووففففففف

تو که باز داری خیانت میکنی! 

اصن به درد ما نمیخوری😐

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
تو که باز داری خیانت میکنی!  اصن به درد ما نمیخوری😐

چرا تو باید در تمام لحظات حساس از راه برسی؟  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
من متعدهمممم😎😎منو بگیرین😭😭😂

مبینا و ارین

خوبه چند سالته 

فقط از من نباید خوشگل تر باشیاا گفته باشم

ایش چشش میزنن خووو

ن بابااااااااااااااااااااااا

چرا تو باید در تمام لحظات حساس از راه برسی؟    

که بفهمم جاریم چجوریه 

خوبه به نظرم 

اونموقع قدره منو میدونن😌

کلا ماه پشت ابر نمیمونه😐😂بهش الهام میشه😮😂

نه من24 ساعت تو سایت پلاسم

2706