2726

فک میکردم اگه پول داشتم دستم مثلا همسر ایندم پولدار بود میتونستم به خودم برسم چقد خوشگل تر میشدم خداییی پول ادم وزیررو میکنههه

یه دوست دارم شوهرش دندانپزشکه بعد ازدواجش دیگه نمیشنلختمش انقد که عوص شده بود لولو به هلو شده بود لعنتی😂😂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید ولی آدمایی که خیلی کمبود دارن تا پول میبینن تغییر میکنن

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

از اونجایی که حس میکنم به عمل زیبایی احتیاج ندارم،میزان پول طرف در طاهرم تفاوت ایجاد نمیکرد 

ولی تو عکسا و تجربه هام چرا 

کلی سفرای خوب میرفتم🤷🏻‍♀️🤣

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

اینجوری میشدی😂😎

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

شوهر پولدار گلی ست از گل های بهشت    

شوهر پولدار اگه گیر اوردی مدیون منی اگه رفیق پولدارشم ب من معرفی نکنی    

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
از اونجایی که حس میکنم به عمل زیبایی احتیاج ندارم،میزان پول طرف در طاهرم تفاوت ایجاد نمیکرد  و ...

حالا عمل نه ولی خب تو لباس چرا قطعا ادم تو لباسای فندی بهتر به نظر میاد یا با عینک گوچی و کیف لویی ویلتون

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
ادم پولدار کجا پیدا میشه؟

خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم متاسفانه خواستکارای پولدارم خیلی سنشون ازمن بیشتره

این دوستم خودش دانشگاه ازاد میخوند دوسال باهاش دوس بود اخر تورش کرد ولی من فک کنم عرضشو نداشتم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2706