1874
2047

فک میکردم اگه پول داشتم دستم مثلا همسر ایندم پولدار بود میتونستم به خودم برسم چقد خوشگل تر میشدم خداییی پول ادم وزیررو میکنههه

یه دوست دارم شوهرش دندانپزشکه بعد ازدواجش دیگه نمیشنلختمش انقد که عوص شده بود لولو به هلو شده بود لعنتی😂😂

دانشجوی پرستاریم و(بچه ها ۱۵ سالم نیس اسم کاربریم اونجوریه)روزای خوبم در راهههه😍❤

چندانم ادم تغییر نمیکنه🙄

من خوشبخت ترین دختر دنیام😌 مهم نیس مریضی مهم نیس مریضم مهم نیس نی نی کوچولوی خوشگلمو از دست دادم مهم نیس همه بهم میگن اشتباه کردم مهم نیس مامان بابام خونشون راهمون نمیدن من فقط تورو دوس دارم♥ 
چندانم ادم تغییر نمیکنه🙄

جووووون😂

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.
2059

از اونجایی که حس میکنم به عمل زیبایی احتیاج ندارم،میزان پول طرف در طاهرم تفاوت ایجاد نمیکرد 

ولی تو عکسا و تجربه هام چرا 

کلی سفرای خوب میرفتم🤷🏻‍♀️🤣

دخترى در من ساز اميدوارى مينوازد🧚🏻‍♀️☘️                                             گيرم كه در باورتان به خاك نشسته ام و ساقه هاي جوانم از ضربه تبرهايتان زخم دار است؛با ريشه چه مي كنيد؟....گيرم كه بر سر در اين باغ بنشسته در كمين پرنده ايد و پرواز را علامت ممنوع ميزنيد.با جوجه هاي نشسته در اشيان چه مي كنيد؟ ....گيرم كه مي كشيد ،گيرم كه مي بريد ،گيرم كه مي زنيد ....   با رويش ناگزير جوانه ها چه ميكنيد؟🌱💚✌🏻                                  متاسفانه كاربري هايي با نام مشابه به نام من زده شده كه من نيستم😑🙅🏻‍♀️اشتباه نگيريد لطفا🙏🏻 

اینجوری میشدی😂😎

با افتخار تتلیتی✌ مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2050
من دقت مردم اونایی که شوهرشون پولدار. بعد ازدواج سفید میشن    

همان مثل دا 

گون گورن آغارار  نع کی قرَله😃😂

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.

شوهر پولدار گلی ست از گل های بهشت    

شوهر پولدار اگه گیر اوردی مدیون منی اگه رفیق پولدارشم ب من معرفی نکنی    

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.تیکر بارداری نیست دوستان من مجردم تیکر کنکورمهکنکور بزرگترین چالش زندگی منه میشه برام دعا کنید موفق و سربلند پشت سر بذارمش؟برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.
جووووون😂

والا 

من خوشبخت ترین دختر دنیام😌 مهم نیس مریضی مهم نیس مریضم مهم نیس نی نی کوچولوی خوشگلمو از دست دادم مهم نیس همه بهم میگن اشتباه کردم مهم نیس مامان بابام خونشون راهمون نمیدن من فقط تورو دوس دارم♥ 
از اونجایی که حس میکنم به عمل زیبایی احتیاج ندارم،میزان پول طرف در طاهرم تفاوت ایجاد نمیکرد  و ...

حالا عمل نه ولی خب تو لباس چرا قطعا ادم تو لباسای فندی بهتر به نظر میاد یا با عینک گوچی و کیف لویی ویلتون

ادم پولدار کجا پیدا میشه؟

خیلی گشتم نتونستم پیدا کنم متاسفانه خواستکارای پولدارم خیلی سنشون ازمن بیشتره

این دوستم خودش دانشگاه ازاد میخوند دوسال باهاش دوس بود اخر تورش کرد ولی من فک کنم عرضشو نداشتم

دانشجوی پرستاریم و(بچه ها ۱۵ سالم نیس اسم کاربریم اونجوریه)روزای خوبم در راهههه😍❤
من دقت مردم اونایی که شوهرشون پولدار. بعد ازدواج سفید میشن    

وای خدااااااااااااااااا ترکیدم  

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.تیکر بارداری نیست دوستان من مجردم تیکر کنکورمهکنکور بزرگترین چالش زندگی منه میشه برام دعا کنید موفق و سربلند پشت سر بذارمش؟برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.
شوهر پولدار گلی ست از گل های بهشت       شوهر پولدار اگه گیر اوردی مدیون منی اگه رف ...

اگه تهرانی بیا با دوسته شوهرم اشنات کنم 

فقط یه کوچولو اعصاب نداره

ببخشید ولی آدمایی که خیلی کمبود دارن تا پول میبینن تغییر میکنن

چه ربطی داره پول خودش ادمو ازیه سری دغدغه ها دور میکنه براهمین ادم چون سختی کمتر میکشه قشنگ ترم میشه