2726
عنوان

شوهرم وقتی از پیش زن سابقش برمیگرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 8949 بازدید | 219 پست
شما مجرد بودی؟ خیلی ببخشید ولی میتونم بپرسم چرا با اقایی ک یک بار ازدواج کرده بودن و بچه داشتن و 12 ...

من توی عقد جدا شده بودم

۱۲سال با خانم سابق.۱۷سال با همسرم.عاشق شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه زیاد.تازه یبار همسرم بهش گفته بود که خانم من ناراحت میشه مدام زنگ بزنی و ... گفته بود به زنت ربطی ...

چ پروووو شوهرت بگو بجز روزای دیدار بچش اصلا جواب تلفناشو نده بی شعور

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
پس چته نمیره باهاش بخوابه که حس بدی داری

😞همدردی بلد نیستید نمک رو زخم نباشیم لطفا

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
شما پلیسی 

نه همین که شما قاضی و مشاوره ای کافیه پلیس نیازی نداریم🙃

پس چته نمیره باهاش بخوابه که حس بدی داری

😶😶😶😶😶😶

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706