2737
2734
عنوان

بعد از ۷ سال امشب زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4750 بازدید | 173 پست
واقعا من از طرفه همه بچه ها از شما و بقیه معلما بابت رفتارهای ناشایست بعضی ها عذر خواهی میکنم 🙏🏻

عزیزدلم پیش میاد دانش اموز یعنی شبطنت ما هم دانش اموز بودیم گاهی شر بودیم

احتیاجی ب عذرخواهی نیست❤ منم یبار صندلیمو  شکسته بودن نمیدونستم ی پایه شو. ب محض اینک خواستم بشینم روش یکی گفت خانم نشین😂😂😂 نقشه هاشون خراب شد. انشالله ک همیشه موفق باشید❤❤❤😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم😂😂😂 نمیدونی تا صب بیدار بودم اکسیژنم هم دراوردم چقد ذوق کردم نمیدونی چ نذر و نیاز کردم

😂😂عزیزم

انشاالله میاد😍

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2728
2738
یعنی چی بخدا بلد نیستم تجربه ای ندارم

چه بدونم چند روز دیگه زنگ بزن بگو خیلی ممنون به فکرم بودی ..خیلی خوشحال شدم ...چه کار می کنی ... ازت خبر نداشتم ..دیگه کم کم حرف خودش میاد سعی که سوالهای عادی بپرسی و جوابهای طولانی بخوای بعد مثلا بگو‌دنبال فعلا کتاب چه میدونم فعلا دارو می کردم بزار بره برات پیدا کنه بکشه به لاقات یا تلفن بعدی..اکر واقعا می خوایش سعیت رو بکن...

2706