2737
2734
عنوان

بعد از ۷ سال امشب زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4750 بازدید | 173 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب😁

اره چون اقایون شب وقت استراحتشونه حوصله بیشتری برای چت دارن

وقتی این خانم‌پیام بده ممکنع ایشونم در جواب بنویسه سلام ممنونم ایشونم‌بگن سلام خوبین ؟ و ...بحث شروع شه 

اما روز اگر حوصله نداشته باشن ممنون مینویسن و کفایت میکنه

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
وایییی 🤣🤣تووووو روحت🤣🤣😁

😂😂😂😂

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
2731
خب اقایون مذهبی خیلی دوست ندارن که خانم راحت باهاشون حرف بزنه این دلبریه باید همراه حیا باشه و ...& ...

من اینچیرا رو اصلا بلد نیستم بهم بگه بیا محضر همین کپسول اکسیژن میذارم رو شونم میرم محضر😂 نه فقط خواهرش خونشون ی استان دیگه هست. بله شرایط اژدواج داره

عیب نداره خیره😂😂😈😈☻

😂😂😂😂اره

2738

پیام بده ..

بعد بگو امروز یه کسی بهم زنگ زد که درد کرونا از ذهنم رفت ...

بعد دیگه هر چی گفت جواب نده ..

بعد دو روز بگو متاسفم من هیچوقت انقدر بی پروا حرف نمیزدم ولی آخه بعد هفت سال ....

چطور شد تماس گرفتین ...

خودم میدونم فیلم زیاد میبینم😂😂😂😂😌😌

خب تا عیدفطر صبر کنید .اگر قصدی داشت تااونموقع یه کاری میکنه اگر نکرد روز عید فطر براش پیامک تبریک ...

دعا کن منم خانم اقا بهنام خودم بشم ارزو به دل نمیرم☹️😂

2706