2733
2734
عنوان

بعد از ۷ سال امشب زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4750 بازدید | 173 پست

سلام عزیزم. فقط میتونم بگم بسپرید به خدا و اهل بیت(ع). بذارید خدا هر طور صلاح میدونه اون رو رقم بزنه. دعا بکنید و هرچی تو دلتون هست رو به خدا بگید اما بگید راضی ام به رضای تو هرطور صلاح میدونی اونطور مشکلاتم رو حل کن. به خدا اعتماد کنید🌹

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور میگفتم من ندیدمش ۷ ساله ندیدمش

نگو‌ ک دوسش داری

یکی به نعل بزن یکی به میخ 

مشتاق صحبت باش باهاش و بذار بفهمه‌ک‌مشتاقی اما شرووع‌ننده رابطه و ابراز کننده نباش

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
ممنونم زنده باشی انشالله برای شما و همه دختران ایران❤

فداتبشم😍😘

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
2738

خودتو بزن به موش مردگی بگو حالم بده نمیدونم زنده میمونم یا نه فقط خواستم قبل هر اتفاقی بگم که بهت علاقه دارم و قطع کن

شاید اینجوری بیشتر به دلش بیوفته وقتی بدونه شاید از دستت بده

شما اول خانوادتو راضی کن که اینبار اگه خواستگاری کرد و خانوادت گفتن نه دیگه غرورش اجازه نمیده ....

یا اینکه سعی کن باهاش صحبت کنی که اگه هنوز میخوادت به خودت بگه و بعد خودت برو یک مقدمه چینی بکن با خانوادت که این دفعه به جای شما جواب رد ندن 

اره ازش پرسیدم گفت تنهام. محل کارش ی شهر دیگه هس گفتم با کی زندگی میکنی گفت تنها

واییی اسی توروخدا هر چی شد بعدا برا ما تعریف کنیااااا😍😍😍😍😍😍😍

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
2706