2726
عنوان

بعد از ۷ سال امشب زنگ زد

4750 بازدید | 173 پست

همون پسری ک منتظرش بودم بیاد خاستگاریم ۷ سال شب و روز بهش فک میکرذم همه رو رد کرذم. من کرونا گرفتم بستری شدم نمیدونم از کجا فهمید زنگم زد گفت استرس نداشته باش خوب میشی و فلان نمیدونید چقد خوشحال شدم . بنظرتون میاد خاستگاریم؟ قبلا ۷ سال پیش ۲ بار خاستگاری کرد من بچه بودم خانوادم گفتن نه هیچ وقت ارتباطی باهاش نداشتم خیلی خدارو التماس کرده بودم بهم برسونه مارو. خواهرا میاد خاستگاریم؟ باور کنید کرونام یادم رفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخی.

بهش بگید دوستش دارید،قطعا میاد‌

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
اخه ۷ سال نتونستم بگم . نمیدونی چ حالی شدم بهم زنگ زد استرس کرونا یادم رفت

ای جان😍

مستقیم نگید ولی بهش بفهمونید.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ

ان شالله بهترینااااا برات رقم میخوره😍

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
2706