2058
2061
عنوان

بعد از ۷ سال امشب زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4321 بازدید | 167 پست

اخی چه حس قشنگی😍🥺  امیدوارم همونی بشه ک دلت میخواد و قطعا میشه  فقط تو ۷ سال صبر کردی بزار اول اون حرفشو بزنه...انشالله هر چی زودترم خوب شی

له دارِ برز کلهرم🌸🍃

مدیونی اگه آخرشو نیای بگی اسیییییی😐😂

کرونا کرونا ماداریم می‌آییم اگر هم نیایی یارم میایه دلدارم میایه💃💃💃🕺🕺🕺👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️👯‍♂️👯‍♂️             به امید اینکه بشه یه خاطره 😊😊
پیام بده .. بعد بگو امروز یه کسی بهم زنگ زد که درد کرونا از ذهنم رفت ... بعد دیگه هر چی گفت جواب ن ...

جووون مخ زن کی بودی تو😂

بهههه سلام عروسکای کوکی بابا من دخترم باباگیان 😄😂دعا کنید باباتون کنکور قبول شه رشته ای که میخاد وگرنه یه سکته قنج منج ریزمیزه میزنه میفته رو دستتون😯اَااااااییی بارکلا باباگیان                                           

چ حال خوبی داره این تاپیک😂😂شوقش ب منم منتقل شد😅

ان شا الله خواست خدا با خواسته دلت یکی بشه استارتر عزیز❤لطفا زودتر خوب شو

دیدید شلوار زانو میندازه!من تیشرتم شکم انداخته ۰_۰
2032
یعنی چی بخدا بلد نیستم تجربه ای ندارم

چه بدونم چند روز دیگه زنگ بزن بگو خیلی ممنون به فکرم بودی ..خیلی خوشحال شدم ...چه کار می کنی ... ازت خبر نداشتم ..دیگه کم کم حرف خودش میاد سعی که سوالهای عادی بپرسی و جوابهای طولانی بخوای بعد مثلا بگو‌دنبال فعلا کتاب چه میدونم فعلا دارو می کردم بزار بره برات پیدا کنه بکشه به لاقات یا تلفن بعدی..اکر واقعا می خوایش سعیت رو بکن...

جووون مخ زن کی بودی تو😂

🤪🤫🤭

چالش بامداد خمار ...تاریخ شروع ۱_۷_۹۹ وزن اولیه ۹۶   وزن هدف ۷۰  وزن الان ۸۶و۸۵۰ ******* من میتونم به وزن دلخواهم برسم با کمک الهه جون و سرگروه عزیزم و کمکهای همسر مهربونم ...نی نی کوچولوی من مامانی برای داشتنت هر سختیی رو به جون میخره زودتر بیا تو دل مامانی همه زندگی من 😍😘 برای نی نی دار شدنم بدون عمل های کمک باروری یه صلوات میفرستین مهربونااا؟!
2051

عزیزم❤️

چه خوبه کسی باشه بهت فکر کنه ازت خبر بگیره و باعث بشه استرس بیماریت یادت بره ❤️

حتی اگه هم نیاد خواستگاری به فال نیک بگیر تماس‌ رو حداقل برا کرونا خوب بود

خدایا یکی باشه وقتی کرونا گرفتی احوالتو بپرسه و آرومت کنه، چیه؟! اونم نداریم😂😂😂

1718