2737
2734
عنوان

خانومای زرنگ بیان کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 19 پست
روی بابام این روش جواب دادرفت حقش رو گرفت ازخانوادش

خداکنه خیلی زور داره خونه رو تو ساخته باشی بعد هیچ مدرکی نداشته باشی بخدا شنیدم از خانوادش گفته بودن آره بابامون برای این دوتا یعنی ما و برادرشوهرم که تو یه ساختمونیم خونه ساخته هواشونوداره ولی ما نه یکی نیست بگه وقتی ده سال تو شهرای غریب کارمیکردن و خیلی از پس اندازشون رو دادن که بتونن خونه دارشن شما کجا بودید

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداکنه خیلی زور داره خونه رو تو ساخته باشی بعد هیچ مدرکی نداشته باشی بخدا شنیدم از خانوادش گفته بودن ...

متاسفانه همسر شما اشتباه کرد از اول بدون مدرک پول داد خونه روساختن

❤️
متاسفانه همسر شما اشتباه کرد از اول بدون مدرک پول داد خونه روساختن

بخدا خودش هم نمیدونه به نام کیه این اعصابموبیشتر به هم میریزه راستی اگه قبض آبو برق به نام کسی بیاد یعنی خونه به نام اونه؟؟؟

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه
2728

[QUOTE=187120838]بخدا خودش هم نمیدونه به نام کیه این اعصابموبیشتر به هم میریزه راستی اگه قبض آبو برق به نام کسی بیاد ...[/QUOT

بله به احتمال زیاد به نامشه

یک احتمال کم هم وجود داره که به نامش نباشه مثلاً مثل خونه ما قبض ها بنام کسی هست که خونه روساخته بعد ساختش هم خونه هارو بنام کس دیگه ای کرده ولی قبض ها بنام صاحب اول ملک هست 

❤️