2726
عنوان

خانومای زرنگ بیان کمکم

118 بازدید | 19 پست

سلام دوستان لطفا جواب بدیدما تو یه سه طبقه میشینیم که قبل ازدواج گفتن یکی مال شوهرمه یکی برادر شوهرم یکی پدرشون که بعد از یکی دوسال من فهمیدم که اصلا شوهرم هیچ مدرکی ازاین خونه نداره بگذریم که چقدر کلنجاز رفتم که مدرک بگیره از باباش چون خودش ساخته با پول خودش اما زیر بار نرفت و از همبن الان دارن بقیه خواهر برادراش ادعا میکنن چکار کنم راضی شهدرضمن..

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاری نمیتونی بکنی هر کاری کنی دعوای بزرگتر میشه مگه اینکه شوهرت و برادرش خودشون با پدرشون صحبت کنن که به هر کدوم2 دونگبنام بزنه که فک نمیکنم پدرشوهرت اینکارو بکنه

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن

باید رو مخ شوهرت کار کنی

شوهرت رک مخ پدر و مادرش که به نام شوهرت کنن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
کاری نمیتونی بکنی هر کاری کنی دعوای بزرگتر میشه مگه اینکه شوهرت و برادرش خودشون با پدرشون صحبت کنن ک ...

وای بخدا خیلی اعصابم خراب میشه بخدا حداقل پنصد تومن پول واحدمونه

باید رو مخ شوهرت کار کنی شوهرت رک مخ پدر و مادرش که به نام شوهرت کنن

خیلی خجالتیه به راحتی از حقش میگذره اصلابخدا اینقدرکم روعه خودش هم نمیدونه کل ساختمون به نام داداششه یا باباش

چجوری مثلا عزیزم تو باشی چجوری بیانش میکنی اینقدر گفتم خسته شدم

وقتی حالش خوبه بااعصاب آروم کم کم شروع میکنم باهاش سرصحبت روباز کردن مثلاازگرونی و بالارفتن قیمت خونه هابهش میگم بهش میگم اگه العان حق خودت رونگیری مابعدا توی این گرونی نمی تونیم خونه دار بشیم تا آخرعمرهم نمی تونیم مستاجرباشیم البته بین صحبتام هم سعی میکنم زیاد بهش محبت کنم

❤️
2706