2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکیت🥺هنوزم عاشقشم

کفش پاشنه بلند😢

کلا فکر میکردن اگه این چیزا رو بخرن برام میوفتم کار دست خودم‌میدم😑

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2728

بچه بودیم شهربازی یه ماشینایی داشت بهش میگفتن گوگارت

تمام شبهای بچگیم با رویای داشتن ماشین گوگارت گذشت

الان ۲۹سالمه هنوزم دوس دارم داشته باشم😉

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

تلسکوپ میکروسکوپ.

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738
اسکیت🥺هنوزم عاشقشم کفش پاشنه بلند😢 کلا فکر میکردن اگه این چیزا رو بخرن برام میوفتم کار دست خودم‌ ...

گفتی اسکیت

من داشتم نو مونده بود مثلا گداشته بودم برا پسرام

یه بار بابام میخواس اثاث قدیمیاشونو بده سمساری

سمساره گفته بود ازین اسکیته خوشم اومده 

بابام گفته بودمال تو😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
دوچرخه 24 ،بزرگ شدم موتور ،تا زنده ام عقده این دوتا رو دلم میمونه ،چرا؟؟؟ چون دخترم نباید دوچرخه سوا ...

معنی اسم کاربریت چیه گل؟؟؟

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

اسکیت  دوچرخه ماشین کانتورولی وای عاشق اینجور وسیله هابودم ولی حیف شرایط مالیمون مساعد نبود الانم ک بزرگ شدم حصرت خیلی چیزا رو دلم مونده تا یکم خرج اضافه کنم عذاب وجدان وفکر فردا منو میکشه اوف😤

2706