2058
2061
2059

دوچرخه🖤

طلاق گرفتم بالاخره درست روز قبل از تولدم😔ینی ۲۵بهمن،بعد یازده ماه دستو پا زدن .میشع دعام کنید با دلای پاکتون ک زندگی روی خوششو بهم نشون بده. فدای دلای پاکتون که عین خانوادمین❤من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ  ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه
2051

نمیدونم 

واقعا چیزاییو ک خاستمو داشتم 

من کلا چشمم دنبال چیزی نبود

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنلع نوشتع هام و دکلمع                انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

دبیرستان برم رشته هنر که نذاشتن😕

تاپیک امضام🍃🌺🍃نزد امیرالمؤمنین (علیه السلام) آمد و از ایشان، اسبِ قرمزِ خوش‌ رنگی خواست.حضرت هم به او هدیه داد، بی‌ چشم داشت و کریمانه.وقتی سوار بر آن اسب شد و رفت، امیرمؤمنان این شعر را خواند:«أُریدُ حیاتَهُ و یُریدُ قَتلی، عذیرَکَ مِن خلیلِکَ مِن مُرادِ» یعنی «من برای او حیات و سلامتی را آرزومندم، اما او قصد کشتن مرا دارد».کسی را از قبیله مراد بیاورید که عذر مرا (در اینکه به بدخواه خود محبت می‌ کنم) بپذیرد.سپس رو به دوستان خود فرمود به خدا قسم که این مرد قاتل من است!مردم بارها دیده بودند درستی پیش‌ بینی‌ هایش را، با تعجب پرسیدند پس چرا او را نمی‌ کشی؟پاسخ داد پس چه کسی مرا بکشد..؟! او که دست رد به سینه قاتلش نزد، چگونه ممکن است محبان امیدوارش را ناامید کند؟ #بحارالانوارج٤٢ص١٨٦🍃🌺🍃
1718