2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو اون تاپیک کلی پست گذاشتم از ساعت ۶صبح تا ۷تا پربازدید شه یکی بگه چی شد راست بود یا الکی

والا ساعتهاس منتظربودیم اسی بیاد جواب یه ملتو بده 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ای بابا زدن‌ترکوندن ۱۸۰۰کامنت گذاشته بودن برای اسی بیاد بخونه 

اسی یه چاخان کرد دیگه 

شماها هنورامید داریداسی بیاد بگه دستتون درد نکنه پولو بده به طرف

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731
اسی یه چاخان کرد دیگه  شماها هنورامید داریداسی بیاد بگه دستتون درد نکنه پولو بده به طرف

درسته ولی خاستم بیاد ببینم چطوری جمع‌میکنه‌چاخانشو

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
نمیدونم البته دوستان اینجا میگن طلبکار بوده ن بدهکار واقعا نمیدونم

خب طرف ک‌مرده بوده 🥺😵

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
اره ینفر پیدا کرد اعلامیه شو. به اسی گفت ادرس رو بهت میدم

چ جالب

مرسی گفتی💋

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738
چ جالب مرسی گفتی💋

بابا کجاش جالبه ۸۰صفحه رفت جلو اسی نیومد جواب بده که طرف پیدا کرده

چرا ترکید اصلا

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706