2737
2734
توتالار و لباس عروس باز پوشید یا چجوری بود من ندیدم اصلا 

میتونی همون تالار یه مهمونی خودمونی بگیری   آرایشگاه که الان همه میرن فقط عروس نیست که میره میکاپ    لباس عروس هم که الان پوشیده و آستین دار مده  یا حتی میتونی یه لباس مجلسی خیییلی شیک بخری   عکسم بندازی    البته باید همسرتم  پایه باشه 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
میتونی همون تالار یه مهمونی خودمونی بگیری   آرایشگاه که الان همه میرن فقط عروس نیست که میره میک ...

اره شوهرم خیلی تواین مسائل پایه نیست متاسفانه

ممنون عزیزم 😘

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ رفتاری داشته باشم بنظرت

بنظرم نشون بده که دلخوری البته نه با دعوا    ر ک‌و راست به مادرشوهرت بگو  چند بار این حرفو ازش شنیدی   و  واقعااا ناراحتی   بعدشم بگو لااقل کاش هزینشو میدادین یه تیکه طلا میخریدم   که هر کی پرسید چرا عروسی نگرفتن برات  لابد خسیسن     بگم   نه بجاش طلا خریدن برام  بخاطر کرونا عروسی نگرفتم    با حالت مظلوم بگووو     آخرشم بگو در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردمو نه          بازم ببین موقعیت چطوره  گاهی وقتا  مادر شوهر  از اون پرخاش گراس   اصلا نمی ارزه اعصاب آدم بریزه بهم ولی گاهی از رو ناد‌ونی یه کاری میکننن  

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
اها باشه عزیزم ممنون از راهنماییات😘

حجابت چجوریه تالار یا باغ بگیر اگه محجبه ای لباس پوشیده با توربان و ارایش ویه لباس بلند بگیر زن و مرد قاطی یه جشن بگیر کیک هم بگیر 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2728
بنظرم نشون بده که دلخوری البته نه با دعوا    ر ک‌و راست به مادرشوهرت بگو  چند بار این ...

نه مادرشوهرم خیلی زبون داره و باسیاسته 

همونجا منو میشوره میزاره کنار😂

حجابت چجوریه تالار یا باغ بگیر اگه محجبه ای لباس پوشیده با توربان و ارایش ویه لباس بلند بگیر زن و مر ...

اگه شوهرم انجام بده حتما همینکارو میکنم

ممنون از راهنماییت عزیزم😘

اگه شوهرم انجام بده حتما همینکارو میکنم ممنون از راهنماییت عزیزم😘

خواهش میکنم خودت اروم ارووم ب شوهرت بگو  حتما قبول میکنه ب مادر شوهرت هم مستقیم بگو حرفش زشته و ناراحت شدی 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
خواهش میکنم خودت اروم ارووم ب شوهرت بگو  حتما قبول میکنه ب مادر شوهرت هم مستقیم بگو حرفش زشته و ...

باشه عزیزم خداخیرت بده😘

2738
مادرشوهرم طلای خودمو بجای بدهی شوهرم بهشون ازم گرفتن  حالا سرویسم برام بگیرن ...هعیییی

پس کلا ادم بیماریه به حرفاش اهمیت نده نزار روی رابطه خودت و شوهرت تاثیر بزاره مطمعن باش عروسی ام میگرفتی یجور دیگه نیش و کنایه میزد