2726

خوشبخت بشید

سالگرد ازدواج بگیر

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری والا خیلی زشت بوده کار مادر شوهرت ابن ج طرز حرف زدنه انگار ک هیچ ارزشی نداشته خوشحالیت😔

اره از همین خیلی حرصم میگیره و ی حال بدی میگیرم..

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2728

مادرشوهر اگه آدمیت داشته باشه ، یه کادوی درست خسابی میخره واسه عروسش ،میگه ماهم دلمون میخواست عروسیتون رو ببینیم ولی نشد ، ایشاله خوشبخت بشین

نکه زخم زبون بزنه

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
بهترین کار این بود یکسال صبرمی کردید

خونه اجاره کردیم ماهی دوتومن اجاره

سختمون بود 

فک نکنم شوهرم اینکارو انجام بده  ب اطرافیانمم میگم میگن ن زشته دیگه از عروسیت دیگه گذشته و فلا ...

نه چه زشتی من خیلیا رو دیدم بعد ماه عسل ی جشن گرفتن که فردا نشون بچشون بدن لا اقل

حالا کو تا کرونا تمام بشه، مطمئن باش عروس بعدی هم همینطوری میارن سر زندگیش بعدم مگه ارج و قرب به جش ...

ممنون عزیزم

فک نکنم شوهرم اینکارو انجام بده  ب اطرافیانمم میگم میگن ن زشته دیگه از عروسیت دیگه گذشته و فلا ...

پیش تمام اقوام شوهرت و علی الخصوص مادرشوهرت بگو امسال میخام بجای جشن عروسیمون که نشد ولیمه بدیم ، سالگرد بگیرم و کیک و آتلیه و ... . حتی به زبون این رو پیششون بگو . بگو میخام بگم فامیلام هم از شهرستان بیان. 

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
درکت میکنم عزیزم...سعی کن اینقد خوشبخت باشی که به این چیزا فک نکنی ....از عروسی فقط عکساش میمونه باو ...

ولی دوس داشتم اون حس و حالو تجربه کنم .. مگ چندبار لباس تنم میکنم

خیلی سختمه کنار بیام بااین قضیه

2706