2726

سلام خانوما ... من یکسال ونیم توعقد بودم بعدش برج ۸ اومدیم خونه اجاره کردیم و خواستیم یه مجلس کوچیک ک فقط دایی و خاله هامون باشن بگیریم .. اما چون دایی و خاله هامون شهرستان بودن بخاطر منع تردد بین شهری نمیتونستن ب شهرما بیان ، ما هم نزدیک یک ماه ونیم منتظر بودیم ک ترددها برداشته شه اما نشد به ناچار بدون مجلس اومدم خونه خودم بدون هیچ تشریفاتی اما آتلیه رفتم 

چندبار ک خونه مادرشوهرم رفتم و اقوامشون تماس گرفتن  درحین صحبت ازمن سوال میپرسیدن ک توعقد هستم هنوز یا ن ، مادرشوهرمم خیلی خوشحال میگفت نه فرستادیم رفتن خونه خودشون هیچ خرجی براش نکردیم خیلی راحت شدیم ، خیلی اون لحظه بهم برخورد ، بار دیگه یکی ازآشناهاش اومد و دقیقا همین صحبتو کردو مدام میگفت هیچ خرجی برامون نتراشید و قهقهه میزد و  ، برای برادرشوهرم بعدماه رمضون میره خواستگاری بهم گفت ک چون کروناست بله برون نمیگیریم ولی بعدکرونا عروسی خیلی مفصل و بزرگی براش میگیرم..

خیلی ناراحتم ک بدون عروسی اومدم نه اینکه خرج بندازم ولی حس میکنم ارج و قربمو پایین اوردم، توخیلی چیزا کوتاه اومدم و هیچی ازشون نخاستم و حتی عیدی سال اولمو ب بهونه کرونا دست شوهرم داد شوهرم خودش تنهایی اورد خونه مامانم.‌..

(توشهر ما رسم هست که مخارج عروسی تمام و کمال با پدرومادر همسرم هست ) 

(لطفا پرخاش نکنید و نمک نپاشین روزخم

توتاپیکام ازاین افراد زیادبودن )

لطفا راه حلی دارید بگید..

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فدا سرت انسالا اینقدر خوشبخت بشی که این چیزها اصلا یادت نیاد

انشالله عزیزم💕 ممنونم

کاری نمیشه کرد فقط نبخشش 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

حالا کو تا کرونا تمام بشه، مطمئن باش عروس بعدی هم همینطوری میارن سر زندگیش

بعدم مگه ارج و قرب به جشن گرفتن و نگرفتنه؟؟

ربطی نداره

انشاالله کرونا تمام شد شما هم یه جشن سالگرد توپ بگیرید

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

درکت میکنم عزیزم...سعی کن اینقد خوشبخت باشی که به این چیزا فک نکنی ....از عروسی فقط عکساش میمونه باور کن....بعد چند سال اون عکسارم نگاه نمیکنی

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

من نظرم اینه این چیزا پیش پا افتادس ولی شما بعد از کرونا یه جشن سالگرد ازدواج توپ بگیر که حبران بشه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
کرونا رفت سالگرد مفصل بگیر 

فک نکنم شوهرم اینکارو انجام بده 

ب اطرافیانمم میگم میگن ن زشته دیگه از عروسیت دیگه گذشته و فلان

حرف مادرشوهره جلوشمابدبوده میتونست بگه خداخیرش بده عروسم ایرادی نگرفت ازمون وبسازه اماچ توقعی ازمادرشوهرداری؟انشالله خوشبخت باشی باهمسرت این چیزارویادت نیاداصلا

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2706