2726
عنوان

التماس میکنم بیاین 🙏🙏🙏😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 171 پست

دکتر محمد توحیدی فوق تخصص ریه توی گوگل سرچ کن ادرس دقیقش میاد ولی نوبت دهیش سر ظهر مثل الان دیگه، باید کسی بره اونجا بشینه تا منشیش بیاد اسم بنویسه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط کندر به شدت طبعش گرمه ،باعث میشه اخلاط سریع بسوزن ،برای همینم کندر زود جواب میده ولی یادتون باشه حتما ان شاءالله بعد از بهبودشون پیش یه متخصص طب سنتی برای پاکسازی برن 

من معمولا کندر و نمیگم مگه  اینکه ریه درگیر زیاد درگیر شده باشه 

2728

1) اسپره ی پی اچ آر 160 رو حتما از داروخانه استفاده تهیه کنید ...اینم کاملا گیاهه و برای ریه های درگیر کروناست ...اینو حتما حتما تهیه کنید تا کامل ان شاءالله ریه پاکسازی بشه ...این اسپره رو حتما بگیرید 

برادر من به شدت  درگیریه ریه اش زیاد بود تازه تو یه شهر دیگه بود و تنها ...وقتی هم سرفه هاشون قطع شد بازم گفتن تا مدتی به زدنه اسپره ادامه بدن تا کامل پاکسازی بشه ...کندر و دمنوش و بخور گیاهی هم داشتن 

صدقه به جاهای مختلف زیاد بدید ،مثلا ده هزار تومن میخواین صدقه بدید ،اینو سه تومنشو بدین به یکی دو تومنو به یه جای دیگه ....زیاد صدقه بدید و به جاهای مختلف بدید 

هفتا حمد و سوره ی یس بخونید 

دعای هفتم صیحفه سجادیه با صدای بلند داخل خونه پخش کنید

هر چی میبرید که همسرتون بخورن سه تا صلوات برای خانم حضرت زهرا سلام الله بفرستید که ان شاءالله اثر گذار باشه

2) داروی امام کاظمم حتما از جای معتبر بخرید و حتما بهشون بدید،خودتونم مصرف کنید

3) آب سیب هر ساعت نصف استکان 

4) پونه و زوفا و آویشن گل مریمی اینا خاصیت ضده ویروسی دارن ،حتی یکی از این ها باعث ضعیف شدن ویروسHIV هم میشه 

مقدار پونه رو زیاد بریزید ،پونه کورتون گیاهیه 

نعناع و گزنه هم خیلی خوبه 

فالوده سیب 

مویز هم  خوبه

5) تا میتونید تقویتشون کنید ...سوپ با گوشت بلدرچین درست کنید با گوشتی درست کنید که طبعش گرم باشه 

مواظب فشارخونشونم باشید 

6) دوسین هم اگه تب دارن یا غلظت خون و اگه مزاجشون گرم نیست ،اینو هم بدید ...اگرم نداشتید همون سیاه دونه رو با عسل بدید 

7) لبنیات کامل همه تون نخوردید 

8) قرص ویتامین سی بگیرید ...قرص جوشان نه ،قرص باشه ،اولویت با قرصه بعد قرص جوشان ...هم بقیه بخوردید هم همسرتون

9) بخور جوش شیرین طبق دستور دکتر روازاده 

10) زنجفیل و دارچینم خوبه ....ولی اگه حساسیت دارن به صورت حب ،یکم با آب مخلوط کنید تا خمیر بشه بعد گلوله های کوچیک براشون درست کنید تا قورت بدن ،اگرم فشار خون دارن قرص زنجبیلو از داروخانه براشون بگیرید ،چون قرصش ماده ی موثراشو نتظیم میکنن و کمتر عوارضی مثل بالا بردن فشار خون رو داره 

یه آش هست اگه دستورشو پیدا کردم براتون میفرستم اونم به شدت عالیه برای ریه های درگیر ...این آشم تو برنامه ای انارستان شبکه ی افق متخصص ها خیلی تبلیغشو کردن

جلوی استفراغ و اسهالشونم تا زمانیکه به مشکل جدی برنخوردن نگیرید ،چون اگه جلوشو بگیرید باعث میشه عفونت داخل بدن حبس بشه ،تا زمانی که ضعف خیلی شدید نگرفتن ،جلوشو نگیرید

وقتی هم ان شاءالله حالشون بهتر شد نذارید زود از جاشون بلند شن باید خوب استراحت کنن 

آره آب کدوحلوایی خام ببین از سمت خیابون سناباد برو وارد خیابون قائم شو، (چون از احمداباد یکطرفه س) ...

باشه عزیزم 

ممنونم از راهنماییت 

آب گرم خالی نه یکم عسل و آبلیمو هم ریختم براش ولی بیشترش آب هست 

دمنوش آویشن و نعنا هم درست میکنم بیشتر آویشن ولی  با عسل قاطی میکنم بهش میدم 

عناب رو خالی دم میکنم اونم میریزم فلاکس تا بخوره 

همین جوری شربت عسل هم بهش میدم 

آب هویجم میدم بهش 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
باشه عزیزم  ممنونم از راهنماییت  آب گرم خالی نه یکم عسل و آبلیمو هم ریختم براش ولی بیشتر ...

عزیزم عناب طبعش خنکه

سعی کن بیشتر گرمیجات بدی عنابو میدی حتما توش عسل بزن‌آب عناب تنها نده

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
عزیزم عناب طبعش خنکه سعی کن بیشتر گرمیجات بدی عنابو میدی حتما توش عسل بزن‌آب عناب تنها نده

عه جدی 

خوب شد گفتی باشه عزیزم🙏

1) اسپره ی پی اچ آر 160 رو حتما از داروخانه استفاده تهیه کنید ...اینم کاملا گیاهه و برای ریه های درگ ...

خدا خیرت خیلی کامل و عالی بود🙏🙏🙏🙏

الهی خیر ببینی گلم 🙏🙏🙏

باشه میرم اسپری رو میخرم 

در همین نزدیکی...خداییست مهربان تر از حد تصور...

انشالله که زودتر سلامتیشونو بدست میارن عزیزم امیدت به خدا باشه❤💫🌱

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2706