2703
2553
عنوان

خانواده شوهرم کر نا گرفتن حالا

197 بازدید | 20 پست

بنظزتون من چیکار کنم 

واسشون چی ببرم؟

(باهم خوبیم)

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببين جو سايت به كجا رسيده كه براي كمك به خانواده شوهر بايد اول اعلام كرد رابطمون با خانواده شوهرمون خوبه

عصاره گوشت بپز براشون شوهرت خريدهاشونو بكنه ببره بزاره پشت در 

يه جاهايي هست ابميوه ميگيرن تو بطري تحويلت ميدن از اونجا اب سيب براشون بخرين ببرين

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
نخودآب.. سوپ .. آش.. آب سیب وآب هویج

نخوداب چیه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2714

عزیزم نن خودم و مادرم کرونا گرفتبم واقعا ادم جون نداره غذا بپزه

حتما حتما غذا ببر براشون

اگرم مالی سختته از خودشون پول بگیر

ولی تا میتونی گوشت بوقلمون و بلدرچین بپز بدون روغن

جوشونده بده بهشون

ببين جو سايت به كجا رسيده كه براي كمك به خانواده شوهر بايد اول اعلام كرد رابطمون با خانواده شوهرمون ...

توجه کردم طرفدار خونه شوهری ها😂❤

عصاره گوشت چطور ببرم ینی

عزیزم نن خودم و مادرم کرونا گرفتبم واقعا ادم جون نداره غذا بپزه حتما حتما غذا ببر براشون اگرم مالی ...

چشم عزیزم

توجه کردم طرفدار خونه شوهری ها😂❤ عصاره گوشت چطور ببرم ینی

قلم كه يه كم گوشت بهش باشه رو بريز تو يه قابلمه بزرگ با دارچين و ادويه بپز حسابي 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706