1874
2106

نخودآب.. سوپ .. آش.. آب سیب وآب هویج

بالاخره بی بی چک ماهم مثبت میشه.. میدونم بزودی میای تو دلم و مامانتو از اینهمه زخم زبون نجات میدی..میدونم میای ودیگه هیچکی با حرفا ورفتاراش دلمو نمیشکونه.. میدونم میای ودیگه بهم نمیگن بی عرضه..مامانی تو بااومدنت خیلی حالمو عوض میکنی. میدونم این بغض‌های منم تبدیل به لبخندمیشه وقتی بیای❤بیاعزیزمادر

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ببين جو سايت به كجا رسيده كه براي كمك به خانواده شوهر بايد اول اعلام كرد رابطمون با خانواده شوهرمون خوبه

عصاره گوشت بپز براشون شوهرت خريدهاشونو بكنه ببره بزاره پشت در 

يه جاهايي هست ابميوه ميگيرن تو بطري تحويلت ميدن از اونجا اب سيب براشون بخرين ببرين

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2077

نخودآب خیلی خوبه مخصوصا اگر قلم توش بندازی

بالاخره بی بی چک ماهم مثبت میشه.. میدونم بزودی میای تو دلم و مامانتو از اینهمه زخم زبون نجات میدی..میدونم میای ودیگه هیچکی با حرفا ورفتاراش دلمو نمیشکونه.. میدونم میای ودیگه بهم نمیگن بی عرضه..مامانی تو بااومدنت خیلی حالمو عوض میکنی. میدونم این بغض‌های منم تبدیل به لبخندمیشه وقتی بیای❤بیاعزیزمادر

عزیزم نن خودم و مادرم کرونا گرفتبم واقعا ادم جون نداره غذا بپزه

حتما حتما غذا ببر براشون

اگرم مالی سختته از خودشون پول بگیر

ولی تا میتونی گوشت بوقلمون و بلدرچین بپز بدون روغن

جوشونده بده بهشون

نخوداب چیه

همون آب نخود .. نخود شب خیس کن صبح توزودپز یاقابلمه بپزش

2050
ببين جو سايت به كجا رسيده كه براي كمك به خانواده شوهر بايد اول اعلام كرد رابطمون با خانواده شوهرمون ...

توجه کردم طرفدار خونه شوهری ها😂❤

عصاره گوشت چطور ببرم ینی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞
نخوداب چیه

توجه کردم طرفدار خونه شوهری ها😂❤ عصاره گوشت چطور ببرم ینی

قلم كه يه كم گوشت بهش باشه رو بريز تو يه قابلمه بزرگ با دارچين و ادويه بپز حسابي 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2104

اسی میتونی از میوه فروشی محلتون سیب های مخصوص آبگیری بگیری هم کوچولوترن هم آبدارن وهم ارزونن.. ممکنه یه جاهاییش زدگی داشته باشه بخاطراین ارزونه.. هویج هم همینطور..

بخر بشور تیکه کن بذار تو اب یکی دوساعت بمونه بعد آبشونو بگیروببر

هردو روزي يكبار براشون غذا درست كن  حالشون چطوره؟

خفیف گرفتن عزیزم

والا شوهرم انقدر بفکر نبود ک من بودم

الان براشون گوشت پختم با نخود دادم بهش براشون برد نمیدونم خوبه یا نه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞
1718