2726

باید شیاف بزارم ک هیچ دردی نداشته باشم

اثر شیاف ک میره باز زخمام درد میگیره...چکار کنم؟؟؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

استراحت کن زخمت خوب شه کار سنگین نکن عفونت کنه سرویس میشیا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب فک کنم هر ۱۲ یا ۸ساعت باید شیاف بزاری دیگه.

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
استراحت کن زخمت خوب شه کار سنگین نکن عفونت کنه سرویس میشیا

بانشستن زخمام خوب میشن؟؟؟اصلا کار نمیکنم حتی غذام مامانم میاره برام تو اتاق ولی میشینم و تکیه میدم

زخمام خوب میشن؟یا باید دائم دراز بکشم

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
بانشستن زخمام خوب میشن؟؟؟اصلا کار نمیکنم حتی غذام مامانم میاره برام تو اتاق ولی میشینم و تکیه میدم ...

سزارین چطوره؟خوبه؟اولیته؟اختیاری بود سزارینت؟

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
بانشستن زخمام خوب میشن؟؟؟اصلا کار نمیکنم حتی غذام مامانم میاره برام تو اتاق ولی میشینم و تکیه میدم ...

به نظرم دراز بکش چون جاریم با نشستن عفونت کرد زخماش . باز کسی که تجربه سزارین داره بهتر میتونه کمکت کنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته