2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم چشمام پره اشکه دارم مینویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 96 پست

امیدوارم هرچه زودتر شوهرت سر به راه شه

ولی خانومی یعنی چی زایمان کنم بچشو پس بدم ؟از این اقایی که میگی به نظرت پدرخوبی در میاد؟اصلا دلت میاد پاره تنتو بدی دست پدر و حالا بگیم نا مادری؟

بخدا سقط کنی بهتر از اینه که یه بچه بی گناهو بدبخت کنی

[QUOTE=186972171]مشاوره نمیاد ببریش[/QUOTE نه نمیاد بخدا با بچه تو شکمم دارم اشک میریزم 

الهی بمیرم🥺🥺

جز دعا کردن نمیدونم چی بگم🥺😢

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خاطر همین چیزا شوهر نمیکنم اااا حتی ب دوس پسر هم اعتماد ندارم  تا آخر عمرم تنها میمونم😐

همچینین😐

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
باهاش جدی حرف بزن اگر تغییر نکرد،تحمل این فضا سخته من بودم یه مدت میرفتم خونه مادرم شاید عوض میشد نم ...

هماتوم دارم هفته بعد نوبتمه میگم گفته استراحت مطلق میرم خونه مادرم یه هفته 

به نظرت زایمان کنم میتونم  بچه رو بدم ببره 

2731
امیدوارم هرچه زودتر شوهرت سر به راه شه ولی خانومی یعنی چی زایمان کنم بچشو پس بدم ؟از این اقایی که م ...

نمیشه سقط کنم شکایت میکنه مشخصه عمد بوده پرسیدم پدره خوبیه اما شوهره خوبی نیست 

گلم پس چیکار کنم 

بزار برو برای خودت کار کن زندگی کن

بعدشم اون شاید مشکلش با توئه..بچه رو بهش بدی تو شرایط بهتری نگه داره

نتونست نگه داره زندگیت افتاد رو روال بچتم میاری پیش خودت

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2738

آره بچه رو بده دست این پدر بی مسئولیت خودتم طلاق بگیر راحت برو پی زندگیت 

چجوری دلت میاد میدون یچ بلاهایی سر اون طفل معصوم میاد با این پدر

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
برو خونه مادرت ، واسع آرامش خودتووبچتم هم که شده برو

میرم هفته بعد هماتوم دارم گفت دکترم نزدیکی نکن  دولا نشو سر پا ‌واینسا اصلا بهم کمک نمیکنه میررررم این مسکن موقتیه بعدش چیکار کنمممنم

هماتوم دارم هفته بعد نوبتمه میگم گفته استراحت مطلق میرم خونه مادرم یه هفته  به نظرت زایمان کنم ...

آره ولی قطعا اگر من جای تو بودم این زندگی رو تمومش میکردم تحمل دو تا چیز رو ندارم یکی اعتیاد یکی خیانت به شوهرمم گفتم این دوتا رو ازت دیدم بی درنگ طلاق میگیرم .عزیزدلم نباید باردار میشدی حالا که شدی و کار از کار گذشته یه روز بشین کامل باهاش حرف بزن اگر عوض شد که بهتر نشد تمومش کن حیف جوونیت نیست

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2706