2733
2734

عزیزان من تو سن ازدواج هستم ۳۰ سالمه و از نظر خانواده و رفتاری و ظاهری و تحصیلات اوکی هستم ولی دیده نمیشم ...نظر شما چیه ؟چه کار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهمونی بیشتر شرکت کن 

مخصوصا مسجد ومراسم های سفره   

بیرون خونه زیاد باش کلاس باشگاه با آدمای جدید آشنا شو با همسایه ها گرم بگیر بشناستت 

البته همه اینا فقط تو شهرستان جواب میده 

2738

اونی که قسمتته هر جوری شده بالاخره به چشمش میای،این حرفای خاله زنکی هم ول کن که نمیدونم مسجد برو بازار برو رفت و آمد فلان

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین من امروز شنیدم معاون مدرسم تو سن ۴۰سالگی ازدواج کرده دیشب با یک آدم از هر لحاظ عالی چ تحشیلات چ دارایی همه چی تکمیل از خدا بخواه بهترین رو برات رقم بزنه هرموقع خودش صلاح دونست

2706