2737
2734

فک کن اولش قشنگ حرف زدیم گفتم دوست دارم کار کنم (صددرصد پزشکی) خیلیم استقبال کرد که خوبه و (اولش گقت میدونی قبولی توش خیلی سخته گفته آره بعد گفت خیلی خوبه و ...)

همه ی حرفامونو زدیم تهش گفت بخواییم چند سال دیگه بچه بیاریم انتخابت بچه هست یا کار 

منم گفتم هر دو ( شما باشید خدایی میتونید مثلا پزشکی رو ول کنید بشینید کیون بچه بشورید؟😬😪)

خوب کسی که اینجوریه میتونه حداقل یه سال بچه رو نگه داره بعد دیگه بزاره مهد یا پرستار بگیره یا حالا مادری چیزی نگه داره

ولی خوب نمیشه قید کارو زد 

الان گفته نه نمیخوام زن زندگی نیست میخواد بره سرکار 😪

فارق از طرز فکرش و ... خدایی ما زنا چه گناهی کردیم بابا 😏 خوب اینکه ارضای فکر و روح من در گروی همون شغل هست چی؟ باید تمام وقت بشینم خونه  که خم به ابروی مرد نیاد😑

خوب من چیکار دارم اون شوهرو 

(بقیه هم بهم حق نمیدن و این موضوع خیلی آزارم میده😯😪)

چند سالته 

چند سالش بود

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه که از اول طرز فکرش معلوم شده دیگه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

خب دیده نمیتونه قبول کنه دیگه.منم خواستگار این مدلی زیاد داشتم که خودشون تحصیلاتشون بالا بود ولی زن شاغل نمیخواستن

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2738

بهتر که همین الان طرز فکر مسخرشو نشون داد😒

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706