2733
2734
عنوان

نماز با كاشت؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 109 پست

عزیزم مرجع من کاشت ناخن ژلیش لمینیت درست میدونن و نماز خوندن با هاشون مشکلی نداره از نظر ایشون فقط اگه روی آن لاک بزنی که با استون معمولی بره اون اشکال داره 

به سایت مکتب وحی یا متقین رجوع کنید از مسئولان سایت هم می تونید بپرسید من خودم الان انجام دادم 

چون بهشون اطمینان کامل دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۰۰۰۰۲۰۲۰

دوستم، تو چه زمینه ای دیگه میشه سوال کرد؟؟ 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2731
عزیزم مرجع من کاشت ناخن ژلیش لمینیت درست میدونن و نماز خوندن با هاشون مشکلی نداره از نظر ایشون فقط ا ...

ممنون میشم اسم مرجعتو بگی 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
عزیزم قاعدتا نمیشه با کاشت نماز خوند ولی از من میشنوی با همون کاشت نماز بخونی بهتر از اینه که کلا نخ ...

ببخشید ناراحت نشی ها اما وقتی اطلاعی نداریم بهتره توصیه ای نکنیم یعنی چی ک بی وضو بخونی بهتره تا اینکه نخونی 

دوستم، تو چه زمینه ای دیگه میشه سوال کرد؟؟ 

احکام هست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

شما روی عضو وضو و غسل، یعنی دستت مانع ایجاد کردی

یعنی اون مانع نمیزاره آب وضو غسل به عضوت برسه و باعث ایجاد اشکال میشه

حالا خودت قضاوت کن،نماز با طهارتِ مشکل‌دار قبوله؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2738

نه عزیز درست نیست اب باید به تمام نقاطی که مسح میکنی برسه این فقط برای وضو نیست خیلیها کاهل نمازن نماز نمیخونن ولی کسانیکه کاشت دارن غسلشونم درست نیست وعوارض دنیایی واخرتی داره چون انسان تا از حیض وجنابت غسل نکنه نماز روزه وسایر اموری که طهارت میخواد صحیح نیست متاسفانه هرروز شیطان با انواعو اقسام حربه های فریبنده ماهارو از دین دور میکنه دینی که نفعش قطعا برای خودمونه چون خدا محتاج عبادات مانیست

ببخشید ناراحت نشی ها اما وقتی اطلاعی نداریم بهتره توصیه ای نکنیم یعنی چی ک بی وضو بخونی بهتره تا این ...

اتفاقا ایشون درست گفتن 

الان زنگ بزنی دفتر مراجع بهت میگن

کسی که کاشت داره در مرحله‌ی اول باید کاشت رو برداره،اما چون معمولا برداشتِ کاشت با عسر و حرج همراهه(به گفته‌ی ناخن‌کارها)چاره‌ای جز وضو و غسل جبیره نمیمونه

چون این شکلی نماز خوندن،بهتر از نخوندن هست! 

رشته‌ی خودم فقه و حقوقه،این پاسخ رو یکی از اساتید فقهمون دادن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706