2733
2734

اینجا مث خارج نیست ک زن بزنه ۱۱۰ پدر رو ببرن بگن صلاحیت نداره میاد میگه چهار دیواری اختیاری داره ادبش میکنه دیدم ک میگم اینجا ایرااااانه ایران😁

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ☺❤               من دعااااا نویس نیستم اشتباه نشه😂😂😂
تماس بگیر با ۱۱۰

واااا یعنی چی، به اینا چه که ز بزنن آخه، بحث خانوادگیه از بیرون که نیومدن واسه دعوا که اینا ز بزنن ۱۱۰

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اینجا مث خارج نیست ک زن بزنه ۱۱۰ پدر رو ببرن بگن صلاحیت نداره میاد میگه چهار دیواری اختیاری داره ادب ...

در حد همین مداخله هم در اکثر موارد جلوی جنایت یا حادثه گرفته میشه ، تو عصبانیت هر کاری آدم انجام میده 

کی با کی و سر چی مهم نیست ، مسئولیت شهروندی هست که بعد یه مدت کوتاه که سر و صدای دعوا و مشاجره شنیده ...

پسره زن میخواد باباش مخالف وعوا داشتن یه هفته الان خیلی شدید شد

به نظر عوام درست نیست زنگ بزنی ولی به نظر من یه زنگ بزن ۱۱۰ ولی ممکنه برای خودتم دردسر شه اگه صاحب خونته . پس بشین سر جات تموم میشه بابا منم داداشم تو این سن ها بود میزدش ولی الان انقدر با هم خوبن که نگو یه پسر ۲۰ ساله کتک نمیخوره که مطمئن باش اون زورش از باباش بیشتره اون صدا های وحشتناک به خاطر اینه که جفتشون سنگینن

هییییییس دلکم سکوت کن 
2706