1874
2047
پدر و پسر 

دعواهاشون بخاطر چیه؟

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  عضو گروه رز سفید 🤍      وزن شروع:۷۰,۷۱      وزن فعلی:۵۷      وزن هدف:۵۵      با قدرت ادامه میدم و به هدفم میرسم 💪🏻💪🏻💪🏻

به نظر عوام درست نیست زنگ بزنی ولی به نظر من یه زنگ بزن ۱۱۰ ولی ممکنه برای خودتم دردسر شه اگه صاحب خونته . پس بشین سر جات تموم میشه بابا منم داداشم تو این سن ها بود میزدش ولی الان انقدر با هم خوبن که نگو یه پسر ۲۰ ساله کتک نمیخوره که مطمئن باش اون زورش از باباش بیشتره اون صدا های وحشتناک به خاطر اینه که جفتشون سنگینن

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

زن میخواد

باباش چرا اجازه نمیده

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  عضو گروه رز سفید 🤍      وزن شروع:۷۰,۷۱      وزن فعلی:۵۷      وزن هدف:۵۵      با قدرت ادامه میدم و به هدفم میرسم 💪🏻💪🏻💪🏻
2032
به نظر عوام درست نیست زنگ بزنی ولی به نظر من یه زنگ بزن ۱۱۰ ولی ممکنه برای خودتم دردسر شه اگه صاحب خ ...

باباش ازش بزرگتره که چجوری کتک نمیخوره

2051
به نظر عوام درست نیست زنگ بزنی ولی به نظر من یه زنگ بزن ۱۱۰ ولی ممکنه برای خودتم دردسر شه اگه صاحب خ ...

صداهای وحشتناک؟؟منظورت چیه چون هردو سنگینن

مگه شما آقا نبودی؟

نه خانومم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم 
کسی خاصی رو میخواد پدره مخالفه یا کلا زن میخواد؟

نمیدونم والا صمیمی نیستیم تازگیا اومدیم اینجا فقط دیدم این هفته چند بار با دعوا زد بیرون با مادرش حرفش میشد هر سری هم مادره می‌گفت به بابات میگم حسابت برسه

باباش ازش بزرگتره که چجوری کتک نمیخوره

پسر ۲۰ ساله زورش بیشتره چون جوونه و بدنش خالی نکرده . مگه به سنه  مطمئن باش زورش از باباش بیشتره مگه به جثه است اون جوونه.....حالا اگه به خاطر احترام نزنه داستان فرق داره ... ولی بازم باباش زورش نمیرسه . 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هییییییس دلکم سکوت کن 
1718