2726
عنوان

برای دلارا نفری ۱۰ هزارتومن بریزید پولش تکمیل شه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 99 پست
خدا قبول کنه ازتون عزیزم دلارا با این دارو درمان نمیشه فقط روند بیماری کند میشه (درمان قطعی نداره ) ...

یعنی اصلادرمان نداره؟؟چجوری یه دختری سال۹۸باوجود همین بیماری کنکورداده ورتبش دورقمی شده توی تجربی.شیرازی بود 

بزنه برای  همیشه خوب  میشه؟

ن نمیشه

اصلا درمان قطعی نداره ظاهرا

فقط روند بیماریش کند میشه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۵۰ میلیارد پول لازم داره این مبلغ برای یه بچه هزینه کردن اصلا منطقی نیست

ما ک نمیخوایم همه ی هزینه رو بدیم

درستت منطقی نیست اما انسانی 

ما شغلمون نیست خیریه 

این هزینه برای خیریه ها منطقی نیست 

نه برا ما ک ده تومن ۲۰تومن میخوایم بدیم

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
2728
خدا قبول کنه ازتون عزیزم دلارا با این دارو درمان نمیشه فقط روند بیماری کند میشه (درمان قطعی نداره ) ...

اره نظر منم همینه

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.   

خب زنده میمونه

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

کاملا حرفتون منطقیه 👌

با این پولی که دارن جمع می‌کنن واسه یه بیماری که درمان قطعی نداره و با گرفتن دوز دارو نهایتا چند سال بیشتر زنده میمونه، میشه مشکل هزاران نفر رو رفع کرد. میشه صدها بیمار دیگه رو از مرگ حتمی نجات داد. 

متاسفانه ما فقط احساسی فکر میکنیم و رفتار میکنیم 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
عزیزم همه دور وبرشون آدم محتاج زیاده دیگه هر کسی هرجا دلش بخاد پول میده 

درست میگین عزیز دلم 

تگفتم کمک نکنین میگم کاش میشد این همه پول واسه کلی بچه خرج بشه نه یکی (من خونواده اش رو درک میکنم واقعا شرایط سختیه )ولی وقتی درمان قطعی نیس چه فایده داره 

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
چرا نیست خدایی نکرده بچه خودت بود همینو میگفتی

چون با این پول میشه هزاران بچه دیگه رو نجات داد

نمیدونم شاهین صمدپورو میشناسی یا نه

اون میگه اگه من همین الان یه کیف پول پیدا کنم توش ۵۰ میلیارد پول باشه اونو برای یه بچه هزینه نمیکنم

چون هزارتا بچه هستن که لنگ ۲۰ ۳۰ میلیون پول برای جراحی هستن وگرنه جونشونو از دست میدن

اونا هم پدر و مادر دارن

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
بیماری smaکه جزعه گرون ترین بیماری دنیاستو داره و واکسنش 2میلیون دلاره تقریبا50میلیارد اگ نزنه تا 3م ...

😔😔😔😔

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
کاملا حرفتون منطقیه 👌 با این پولی که دارن جمع می‌کنن واسه یه بیماری که درمان قطعی نداره و با گرفتن ...

اخه افرادی هستن خیلی بیشترزنده میمونن،گفتم بالاتر،یه دختره سال۹۸رتبه دورقمی کنکورشد الان داره پزشکی میخونه

درست میگین عزیز دلم  تگفتم کمک نکنین میگم کاش میشد این همه پول واسه کلی بچه خرج بشه نه یکی (من ...

چی بگم اون بنده های خدا نمیتونن بشینن بچشون بمیره ولی خب با 10 تومن 20 تومن چیزی از ما کم نمیشه کمک میکنیم 

خب زنده میمونه

زنده میمونه ولی با کلی عارضه و مشکل 

زندگی حتی واسه خود بچه هم سخت میشه 

میتونین از یه پزشک هم بپرسین در مورد بیماری دلارای عزیز

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
2706