2733
2734
عنوان

واقعا مال دنیا اینقدر ارزش داره؟

680 بازدید | 33 پست

مادر بزرگ‌ شوهرم دیروز فوت کرد، تنها پسرش سر ارث و میراث چند سال بود با همه قطع رابطه بود، فکر میکردم حداقل واسه خاکسپاری مادرش بیاد ولی حتی واسه اینم نیومد

حالا ارث و میراثی هم که سرش دعوا شد یه خونه فسقلی توی جنوب شهر بود که ارزشی هم نداشت

آدم واقعا افسوس میخوره، شوهرم میگه اگه به جای پسر یه سگ بزرگ کرده بود الان سر خاکش واسش زار میزد...

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم پدربزرگم داشت جون میداد تو بیمارستان به عموم زنگ زدیم پاشو بیا پدرتو ببین داره میمیره 

عموم زنگ زده بود به خواهرزاده ش که واقعا داره میمیره میام اگه خوبه که نه!!!

حالا واسه ارث تقسیم کردن دو هفته جلوتر رفته بود خونه بابابزرگم

مادر بزرگ شوهرت پسرش میشه پدرشوهرت که:/

شوهرم میشه نوه ش پروفسور 😂

پسرش میشه دایی شوهرم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706