2737
2739
عنوان

سوراخ گوش بچه

127 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من دخترمو ۴۰ روزگی بردن گوششو سوراخ کردن خونگی من راضی نبودم ولی برد حالا بالا پایین و جلو عقبه تقریبا ۲۰ روز گذشته و گوشاش خوب شده به نظرتون بی عقلیه برم دوباره پیش متخصص قرینه سوراخ کنه یه گوشش خوبه اون یکیو فقط الان گوشاش خوب شده گوشواره داره ولی رو مخمه😭😭😭😭😭

مسخرم نکنین 

با دستگاه کسی سوراخ کرده راضی نباشه اخه بعدش ما نخ تو گوشش میکنیم نگین نمیکنیم فکنم عفونت نکنه 

بچه ها کمک کنید لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم من از بچگی با دستگاه زدم، باید همیشه و همیشه طلا گوشش کنی وگرنه عفونت میکنه، مال من ننداختم پر شد سه سال قبل دوباره رفتم با دستگاه زدم  عقب جلو شده، ولی چون هر سری عفونت شدید میشم، دیگه ولش کردم میسازم باهاش، تتراسایکلین چشمی بزن

عزیزم من از بچگی با دستگاه زدم، باید همیشه و همیشه طلا گوشش کنی وگرنه عفونت میکنه، مال من ننداختم پر ...

یعنی با دستگاه زدین بازم اشتباه زدم 

شما نگین گوشتون کردین یا نخ اولشو 

یعنی با دستگاه زدین بازم اشتباه زدم  شما نگین گوشتون کردین یا نخ اولشو

از روز اول طلا انداختم. عزیزم یک گوشواره ساده نازک طلا بخر که پشتش هوا بخوره. دستگاه خیلی زود عفونی میشه. نگین نذار، پشتش باید هوا بخوره. دستگاه ببر حتما جایی که کارشون سوراخ کردنه  من بیمارستان خصوصی پرستار برام زد سه چهار سال قبل ازم هر گوش 80 گرفت ولی بازم گند زد

2706