2733
2734

از دوباره پوشک کنم ؟یک سال و هفت ماهشه پسرم هس کامل یاد گرفته بود باز اینجوری شد خسته شدم همه زندگیم نجس شده 😔مادرشوهرمم فک کیکنه من نمیبرمش دسشویی هی میگن نزار تو خودش بکنه انگار دسته منه 

شما نجربه ندارید ؟😔اولا دعواش میکرذم چنبارک زدم ولی الان ن میزنم ن دعوا میکنم بدتر شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خیلی کوچیکه باز پوشک کن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728

بیچاره بچه...میزنینش چون خونه کثیف شده؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
خداییش بچه اولت آمادگی داشت دومی آوردی؟؟

خودشم آمادگی نداره بچه ی یه ساله رو میزنه به خاطر نجس شدن خونه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2738
الهی بگردم خب هنوز کوچیکه پوشکش کن وقتی ک دوسال و نیمش شد بازش کن 

بهترین موقع هست الحمدلله دختر من یکبارم دیش نکرده به خودش 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

مادر شوهرتون در این امر خطیر هم دخالت میکنه؟؟😑

تو این سن فقط با بازی و جایزه  میشه بهش یاد بدی کتک باعث میشه بدتر بشه بخصوص حس میکنه به خاطره بچه جدید اون رو دیگه دوست نداری  کتک خوردنش به خاطره اونه  به اولی زیاد محبت کن الان  هوا گرمه راحت میشه بهش یاد بدی  بعدا فرش رو بشور  یه مدت طول میکشه یاد بگیره عجله نکن

2706