2733
2734

پدر مادرم پشتم نیستن  ولی میخوام جدا بشم نمیخوامش از بدبختی خسته شدم از زندگی تو خونه شوهر فقط اوارگی و زندگی تو سگ دونی ها مونده پول ب درک همه چی ب درک کار کردنم ب درک ۲۱سالمه چن ساله ی لباس درش حسابی برام نخریده از ابجیمو این و اون میگیرم هرروز طلبکاراش زنگ میزنن چون معامله ماشین میکنه چون تنوع طلبه و امروز رفتم ی جف کفش بخرم سه ساله کفش نخریدم بهش میگم دستت درد نکنه ک برام خریدی میگی اره دستم درد نکنه۱۶۰تومن دادی ب کفش ...بچه ها از زندگی باهاش خسته شدم میخوام ب جدایی میخوام اقدام کنم میخوام سعی کنم بچمو فراموش کنم اصلام نمیدونم بعد طلاق چ خاکی تو سرم بریزم ولی نهایتش اینه بعد طلاق خودکشی میکنم اگه جایی نبود برم

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم

هیجا نمیتونم برم هی میگن شوهرت چرا کار درست حسابی نداره چرا تو اونجور خونه ها زندگی میکنی لباسات چرا اینج ری و...

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

این چه حرفیه، خودکشی چیه، این حرف کفره لطفا سریع توبه کن عزبزم، به پسرت فکر کن به ایندش، با همسرت از دره دوستی حرف بزن از اینده بگو، با طلاق تو این جامعهما هیچی عوض نمیشه، به قول خودت بعده طلاق کجا بری، الان میگی شوهر داری و این وضعته، اگر خدایی نکرده طلاق بگیری شاید خدایی نکرده اوضاع بهتر نشه، البته بازم من جای شما نیستم که تصمیم بگیرم، فقط سعی کن از خدا بخای زندگیت بهتر بشه، این روزا دلت بشکنه و با دلشکسته از خدا بخاه همسرت سربه راه بشه و هعی معامله ماشین نکنه، بخاه یه کاره خوب براش، خواهرانه بهت نصیحت کردم، اخه سنی هم نداری تو این مملکت همه گرگن همه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

خوب وقتی جایی نداری بری میخوای چکارکنی یا با سیاست زندگیتو درست کن یا برای نفقه از طریق قانونی شاید بشه یکارایی کرد مهریتو اجرا بزاری ولی ازطلاق حرفی نزن حداقل با مهریت یه کار وکاسبی راه بنداززندگیتونو روبراه کن  یا اول یه شغل ودرامد مناسب داشته باش بعد اقدام به طلاق کن 

آروم باش گلم به قرآن پناه ببر سوره مزمل و 3بار و سوره یس  رو یک بار بخون و فوت کن تو آب اگه نمیتونی صوتش رو بزار رو یک لیوان آب که کم باشه بخونه بریز تو چای شوهرت اینارو انجام بده بلکه درس شد خودتم یه کار پیدا کن کم کم درآمد داشته باش بعد ببین چیکار میکنی 

چند سالت بودازدواج کردی؟

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
واقعا چرا تو همچین زندگی های داغونی بچه دار میشین؟ گناه ما بچه ها چیه ؟  

الان میگه ناخواسته بوده!!!!!😐😐😐😐😐

همشون همینو میگن

ولی من میدونم چرا اینا که زندگی‌هاشون مشکل داره بچه دار میشن 

تو فکر و خیالتشون میگن بچه بیاد بهتر میشه 

یک باور غلط که برای پیرزنای ۱۰۰ سال پیش بوده 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706