2737
2734
عنوان

ماجراي باورنکردنی تولد شهيد همت از زبان پدرش

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 108 پست

@به_کبودی_یاس    

@اعتصامی    

@درمسیرخدا    

@ترنم_ترنم    

@parniyan_mordady    

شما هم دوست داشتید بخونید دوستان 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا دقیقا نوشته پدرش گفتهدکتر وقتی دیدش گفته بچه دیروز مرده بود چه جوری زنده شده لطفا با دقت بخون

من با دقت خوندم،برو بالا ببین نوشته دکتر گفته جنین مرده اگرم زنده اس امیدی نیس

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2728

@عروس_خانومااااا    

@_emily_    

@لاکچریم    

@آنید_پ    

@جودی_ابوت3    

شما هم دوست داشتید بخونید دوستان 🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
چی دیدید میشه بکید؟

یکم قضیه ام شخصیه نمیشه بازگو کرد.ولی شهدا ر باهاشون اگر ارتباط دلی واقعی برقرار کنی مطمینا جواب میدن.من خودمم از خانواده شهدا هستم باافتخار تمام

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
@به_کبودی_یاس     @اعتصامی     @درمسیرخدا     @ترنم_ترنم &nb ...

یک دنیا ممنونم 

اجرت با شهدا 😍😍😍🙏💕

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
زن برادر منم توی ۸ ماه بخاطر رشد خیلی خیلی کم جنین میخواستن سزارین کنن و دکتر دقیقا با پوزیشن دست در ...

من واقعا به علم پزشکی مشکوکم یعنی اعتمادم مو از دست دادم نسبت به پزشکا انقد راحت دستور سقط میدن ولی چند نفر سقط نکردن و بچه سالم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738
یکم قضیه ام شخصیه نمیشه بازگو کرد.ولی شهدا ر باهاشون اگر ارتباط دلی واقعی برقرار کنی مطمینا جواب مید ...

به به چه سعادتی 

پس شما هم ب واسطه شهیدتون میتونید شفاعت مارو بکنید 🤩🤩

تو تهران یکی می گفت : خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی...! 🚕که آزادانه فریاد می زنند : آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻و عابران خسته می پرسیدند : _آزادی چند ؟من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد :_آزادی کجاست؟!و راننده با لحن معنی داری گفت : " رد کردی ؛ آزادی قبل از انقلاب بود! "و من به او گفتم :آری 🙂⬅️ از "غرب" که به میدان آزادی نگاه کنی ، آزادی قبل از انقلاب است !ولی از میدان " امام حسین (ع) " که به آزادی نگاه کنی می بینی ، آزادی" درست بعد از انقلاب " قرار دارد ➡️پس بنگر در کدام سو ایستاده‌ای طرف امام حسین ـعلیه السلام 💌یا طرف غرب....؟! 📡

سلام دوستان  وقت بخیر اگر مایل هستین متن تاپیک رو مطالعه کنید 🌹

@1740    

@turk_asana    

@میناموسوی    

@خوشانس    

@نیکی0    

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
من واقعا به علم پزشکی مشکوکم یعنی اعتمادم مو از دست دادم نسبت به پزشکا انقد راحت دستور سقط میدن ولی ...

دقیقا 

تو تهران یکی می گفت : خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی...! 🚕که آزادانه فریاد می زنند : آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻و عابران خسته می پرسیدند : _آزادی چند ؟من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد :_آزادی کجاست؟!و راننده با لحن معنی داری گفت : " رد کردی ؛ آزادی قبل از انقلاب بود! "و من به او گفتم :آری 🙂⬅️ از "غرب" که به میدان آزادی نگاه کنی ، آزادی قبل از انقلاب است !ولی از میدان " امام حسین (ع) " که به آزادی نگاه کنی می بینی ، آزادی" درست بعد از انقلاب " قرار دارد ➡️پس بنگر در کدام سو ایستاده‌ای طرف امام حسین ـعلیه السلام 💌یا طرف غرب....؟! 📡
هرشهید ۴۰ نفر رو شفاعت میکنه

ان شاالله ما هم لیاقت شفاعت ایشون رو داشته باشیم

@مامانبزرگپانیذ  

@ایسان234  

@مامان،مهدیار  

@فرشتهm71  

@بهارناز20  

سلام دوستان وقت بخیر اگر مایل هستین متن تاپیک رو مطالعه کنید 

من واقعا به علم پزشکی مشکوکم یعنی اعتمادم مو از دست دادم نسبت به پزشکا انقد راحت دستور سقط میدن ولی ...

همه علوم خطا دارن ولی عزیزم یا صفر یا صد که نباید بود

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706