2726
عنوان

ماجراي باورنکردنی تولد شهيد همت از زبان پدرش

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 108 پست
البته بگم همیشه هم اینجوری نمیشه یه خانم خیلی مومن بود که با کلی دعا و امید و دوندگی با برانکارد ماد ...

بله یه موقع ها میبینی صلاح در فوت هست خدا عالمه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
البته بگم همیشه هم اینجوری نمیشه یه خانم خیلی مومن بود که با کلی دعا و امید و دوندگی با برانکارد ماد ...

ان شاءالله خدا هم بع ما همچنین فرزند نیکویی عطا کنه 

تو تهران یکی می گفت : خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی...! 🚕که آزادانه فریاد می زنند : آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻و عابران خسته می پرسیدند : _آزادی چند ؟من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد :_آزادی کجاست؟!و راننده با لحن معنی داری گفت : " رد کردی ؛ آزادی قبل از انقلاب بود! "و من به او گفتم :آری 🙂⬅️ از "غرب" که به میدان آزادی نگاه کنی ، آزادی قبل از انقلاب است !ولی از میدان " امام حسین (ع) " که به آزادی نگاه کنی می بینی ، آزادی" درست بعد از انقلاب " قرار دارد ➡️پس بنگر در کدام سو ایستاده‌ای طرف امام حسین ـعلیه السلام 💌یا طرف غرب....؟! 📡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خیلی ها پیش میاد برادرزاده منم گفتن رشد نکرده سقط کنید ولی بابام نذر امام حسین گفت فرداش دکتره ...

یعنی قلبش نمیزد بعدش قلبش بکار افتاد جنین؟

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2728
دکتر گفته بوده یا مرده یا اگرم زندس علائم نداره. از معجزه چیزی شنیدین.این یکی از اون معجزه هاس

اینجا دقیقا نوشته پدرش گفتهدکتر وقتی دیدش گفته بچه دیروز مرده بود چه جوری زنده شده لطفا با دقت بخون

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
شهید همت کرامات زیادی دارن.کسی خواست به شهدا متوسل بشه شهید همت رو یادش نره من خودم ازش خواستم و دید ...

چی دیدید میشه بکید؟

تو تهران یکی می گفت : خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی...! 🚕که آزادانه فریاد می زنند : آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻آزادی ! ✌️🏻و عابران خسته می پرسیدند : _آزادی چند ؟من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد :_آزادی کجاست؟!و راننده با لحن معنی داری گفت : " رد کردی ؛ آزادی قبل از انقلاب بود! "و من به او گفتم :آری 🙂⬅️ از "غرب" که به میدان آزادی نگاه کنی ، آزادی قبل از انقلاب است !ولی از میدان " امام حسین (ع) " که به آزادی نگاه کنی می بینی ، آزادی" درست بعد از انقلاب " قرار دارد ➡️پس بنگر در کدام سو ایستاده‌ای طرف امام حسین ـعلیه السلام 💌یا طرف غرب....؟! 📡
یعنی قلبش نمیزد بعدش قلبش بکار افتاد جنین؟

اصلا دکتر گفته بود رشد نمیکنه فقط سقط کنید و فردا دکتر گفته بود عجیبه بچه همه چیش سالمه 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

خیلی از مذهبی ها به امید معجزه کلی نذر و دعا میکنم و در نهایت نتیجه نمیگیرند و بعد از اون دیدم اعتقادشان کمرنگ میشه نمی‌دونم حرفم درسته یا نه ولی تا خدا نخواد برگی از درخت نمیافته ممکنه این اتفاقات واسه کافرها هم رخ بده که اونا بهش میگن شانس نه معجزه

ممنونم از تاپیک زیباتون ، خدا اجرتون بده ، فاتحه خوندم برای ایشون ، ان شاالله دستمون رو بگیرن 🙏

اجازه هست چند نفر هم تگ کنم بخونن؟ 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
خیلی از مذهبی ها به امید معجزه کلی نذر و دعا میکنم و در نهایت نتیجه نمیگیرند و بعد از اون دیدم اعتقا ...

میگن دعا کنید و اگه دعاتون برآورده نشد خدا عوضش رو تو قیامت بهتون عطا میکنه 

ممنونم از تاپیک زیباتون ، خدا اجرتون بده ، فاتحه خوندم برای ایشون ، ان شاالله دستمون رو بگیرن 🙏 اج ...

بله حتما خدا کنه شهدا حاجت دلمون رو بدن

اصلا دکتر گفته بود رشد نمیکنه فقط سقط کنید و فردا دکتر گفته بود عجیبه بچه همه چیش سالمه  

زن برادر منم توی ۸ ماه بخاطر رشد خیلی خیلی کم جنین میخواستن سزارین کنن و دکتر دقیقا با پوزیشن دست در جیب به داداشم گفته بود بچت نمی‌مونه رضایت نامه رو امضا کن تا عمل بشه، داداشم گفت بیخود میبرمش خونه. اومدن خونه و فول تغذیه کرد، دختربرادرم با اینکه کم وزن بود کاملا سالم به دنیا اومد. الآنم کلاس ششم هست، قد بلند و خوشکل😍

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

@عروس_خانومااااا  ‍ 

بیا عزیزم ❤😘    

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
ممنونم ، الهی آمین عزیزم ❤️

هرشهید ۴۰ نفر رو شفاعت میکنه

2706