1874
2047

میخوام لایه بردار قوی استفاده کنم

ولی یکی دوتا جوش فعال دارم

میتونم استفاده کنم؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد       مردم هرگز خوشبختی خود را نمی شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آن هاست ..... دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش ....  

جوشات تحریک میشن

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤میش برای مهربون شدن همسرم ی صلوات مهمونم کنید🥺خسته شدم از بی محبتی😔کاش میفهمیدم چیکاکردم ک لایق اینهمه تحقیر شدم،خدایا نگاهی کن زندگیم عذاب اوره

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

نهههه جوشات ب شدت تحریک میشه

یعنی بدترشون میکنه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد       مردم هرگز خوشبختی خود را نمی شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آن هاست ..... دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش ....  
2059
جوشات تحریک میشن

خب یعنی بزرگتر میشن و بدترشون میکنه؟

اتفاقا منم الان لایه بردار زدم چند تا جوش ریزم دارم😢بدتر نشن

از چه لایه برداری استفاده میکنی

2062
خب یعنی بزرگتر میشن و بدترشون میکنه؟

اره قطعا

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤میش برای مهربون شدن همسرم ی صلوات مهمونم کنید🥺خسته شدم از بی محبتی😔کاش میفهمیدم چیکاکردم ک لایق اینهمه تحقیر شدم،خدایا نگاهی کن زندگیم عذاب اوره

من جوش

زیرپوستی و فعال دارم. دکتر برام لایه بردار ۱۰درص

داده. هفته ای سه بار بزنم. بنظرم جوشام بهتر شدن. روی خود جوشامم اکنومیس میزنم. با شوینده ضدجوشم صورتم میشورم.داغون بودم الان بهتر شده

کلا با جوش نباید ور بری فقط شستشو و ضد جوش

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙