2410
2553

۱۵ روز بعد از امپول

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یعنی آزمایش خون زودتر نشون نمیده؟

رو جوابش تاثیر داره دیگ فک کنم چون خوده امپول  از یه چیزی از زنه باردار ساخته شده بخاطره همینم هورمون بارداری داره 

زودتر بری احتمال داره اشتباه نشون بده

یعنی آزمایش خون زودتر نشون نمیده؟

ببین ازمایش خون حدود ۱۰ روز بعد از لقاح نشون میده

لقاح هم مشخص نیست کی صورت بگیره؟ شاید همون روز تخمک گذاری شاید سه روز بعدش

خب میشه همون ۱۵ روز دیگه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

من خیلی زدم باید بزاری 12روز از روش بگذره البته دکتر بهم میگفت ده روز بعد اگر نشدم برم ازمایش

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
من خیلی زدم باید بزاری 12روز از روش بگذره البته دکتر بهم میگفت ده روز بعد اگر نشدم برم ازمایش

فکر کنم اگر ۱۰ روز بعدشم آزمایش بدم باید دوباره تکرار کنم ببینم بتا بالا رفته یا نه

صبر کنم دو هفته شاید بهتر باشه

فکر کنم اگر ۱۰ روز بعدشم آزمایش بدم باید دوباره تکرار کنم ببینم بتا بالا رفته یا نه صبر کنم دو هفته ...

شما عجله نکن عزبزدلم تا 14روز صبر کنید و بعد از اون ازمایش بدید الهی که همون بشه که میخایید منم دعا کنید تا مادر بشم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2706