2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم ازاون دسته بچه هاست ک پوستنکوشیشه دوس ندارن🤩🤩😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728

به بی بی لند حس خوبی ندارم انگار پلاستیکه بی کیفیته

اونت رو ترجیح میدم 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

منم هر مدل که بگی خریدم الان چقدر پستونک دارم تازه از هر مدل دو تا دارم چون دو قلو داشتم گفتم حداقل پستونک یکم ارومشون کنه اخر سر مارک پنبه ریز از این تمام ژله ایی گرفتم دونه ۹ تومن اینو خواستن گرفتنش گفتم من این همه مارک خوب و گرون خریدم بعد از این ارزونا گرفتن