2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برام دعا کن درخواست دوستی قبول میکنی؟

حتما گلی، اره عزیزم درخواست بده. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

من خودم چشم وابرو مشکی و سبزه میخواستم همون شد ازنظر اخلاقی خداروشکر خوبه بد دل و کینه ای وحسود وخسیس و‌اهل دوست و ...نیست

اگه بور بود جوابم منفی بود حتی میلیاردرم بود 

حتما گلی، اره عزیزم درخواست بده. 

مرسی مهربون💋

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
مرسی مهربون💋

قربونت😘😘😘😘

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

من همیشه از خدا خواستم بعدم از امام رضا  .که الان بهش رسیدم و کارمند حرم امام رضاست

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
بی مو غلط باید می نوشتی پوست صاف و تمیز چون کلمه منفی همون مثبته کائنات بی با شو تشخیص نمی دن

من دوس  دارم خنده رو /زن ذلیل / غیرتی /مسیولیت پذیر/ وفادار /اخلاق ۲۰ /یه خورده هم زورگو باشه 

جی باید بنویسم؟🙂🌻🌺

جاست الان
من خودم چشم وابرو مشکی و سبزه میخواستم همون شد ازنظر اخلاقی خداروشکر خوبه بد دل و کینه ای وحسود وخسی ...

من یه بور و سفید مث برف میخوام اقا😂

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
وای من اصلا سرد وبی روح ن 

خیلی جذاابن به نظررر من خوووووو...

اره اونایی که پوستشون سفیده ۷۰ درصد سرد و ارومن

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2706