2726
عنوان

کسی تا حالا خواب عزراییل رو دیده؟

6355 بازدید | 83 پست

من دوبار خوابشو دیدم اومد جلو راهم استرس شدید گرفتم همش اضطراب دارم شبا خواب ندارم😕😕

کسی تاحالا خواب اینطوری دیده؟؟؟؟

تعداد رای : 32
نظرسنجی
دیدم
8
25%
ندیدم
24
75%

تو کتاب سه دقیقه در قیامت میگفت خوابشو دیدم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا خوشگل بود? خیلیا میگن خوشگل بود بینهایت

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

به من گفت پاشو دیگه وقت رفتنه😕

یه خانم چادری بود😅

ولی فک کنم واقعا شکل مرد باشه

بهتره بگین حضرت عزرائیل ☘

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
حالا خوشگل بود? خیلیا میگن خوشگل بود بینهایت

یه پیرمرد با ریش بلند سفیده و قد متوسط

اینطور که من تو خواب دیدم

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2706