2410
2553
عنوان

بنظرتون دیگه وقت شوهر کردنمه؟🤣🤣 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 89 پست
😒😒😒😒😒توپک که پسرم ۳ سالشه هم بلده دروس کنه  خودتو اصلاح کن😂😂😂

با خاک ک درست نکردم موادشم خودم ساختم😂

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
 عزیزم من امضای شما خوندم میشه بگید چطوری وزن کم کردید و اگه میشه بگید قدتون چنده؟

رژیم و ورزش

قدم ۱۵۳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چن سالته؟ 

۲۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
وی قبلنا نیمرو هم نمیپخت🤣

عااالیه👏👏👏

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
تو ک اصلا وقت شوهر کردنت نیس اخه کدوم حلوایی گرررده🤣 ترافل خرماست

ما قبل کرونا که افطاری دعوت میکردیم دقیقاً همین مدلی حلوارو رو مدل کروی میکردیم دقیقاً همین طور تزیین میکردیم یه خلال دندونم میزدیم که دستشون کثیف نشه

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞
2706