1874
2047
عنوان

بنظرتون دیگه وقت شوهر کردنمه؟🤣🤣 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 89 پست
تو ک اصلا وقت شوهر کردنت نیس اخه کدوم حلوایی گرررده🤣 ترافل خرماست

ما قبل کرونا که افطاری دعوت میکردیم دقیقاً همین مدلی حلوارو رو مدل کروی میکردیم دقیقاً همین طور تزیین میکردیم یه خلال دندونم میزدیم که دستشون کثیف نشه

اسم کاربریمم آرزو😍سایت قبولش نکرد😐

فروش ویژه ادکلن پریما

2059

عالی۱😄😄دیر هم شده

من هنوز ترافل خرما درست نکردم

ولی ازون مهمتر قرمه سبزیه🤭 بگو بلدی؟ تا بگم وقتش هس یا نه😄😄😄

اقا داماد میتونه به ترافل افطار کنه ولی قبلش باید سحری خورده باشه😄

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: نظام حقوقی زن در اسلام از معلم شهید، استاد مطهری. قبلا خونده بودم. وقتی مجرد بودم ولی حالا ب عنوان یک زن با تجربه در زندکی تاهل و حس مادری و مهم تر ازون عضو نی نی سایت!😬😬 حس کردم باید دوباره بخونمش.  🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 
عزیزم راجب امضات  چطور و تو چند وقت وزن کم کردی

رژیم گرفتم ورزش کردم تو ۶ ماه

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃  با کسی میل سخنم نیست....
چجوری درست کردی ؟؟به نظر خوشمزه میاد

یه بسته خرمارو هسته هاشو دراوردم با سه قالب کره تفت دادم

یه بسته بیسکوییت پتی بور با یکم گردو ریختم غذا ساز خورد شد

خرماهای تفت داده رو با بیسکوییتا قاطی کردم.گرد کردم با نارگیل و کنجد و پسته تزیین کردم

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃  با کسی میل سخنم نیست....
ما قبل کرونا که افطاری دعوت میکردیم دقیقاً همین مدلی حلوارو رو مدل کروی میکردیم دقیقاً همین طور تزیی ...

دیگ شما اینطوری درست میکنین ولی هرجای دنیا اینو ببری میگن ترافله

2051
من قدم 160 و وزنم 87 میشه بدونیم چقدر طول کشید وزن کم کنید

۶ ماه

عالی۱😄😄دیر هم شده من هنوز ترافل خرما درست نکردم ولی ازون مهمتر قرمه سبزیه🤭 بگو بلدی؟ تا بگم وقت ...

هنو نپختم ولی لازنیا و پاستا بلدم🤣

چه خوببببب رژیم خاصی داشتی؟؟ میشه یکم توضیح بدی راجبش

سالم خوری.کم میخوردم

فرمول جادویی نداره.اراده میخواد فقط

هنو نپختم ولی لازنیا و پاستا بلدم🤣

خوب خوبه بد نیس😄وقتشه🤭🤭

راستی اول خرما ها رو له کردی بعد تفت؟ یا اول تفت و بعد کوبیدی؟

باللخره اونام‌مث پتی بورها پوره شدن دیگه. 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: نظام حقوقی زن در اسلام از معلم شهید، استاد مطهری. قبلا خونده بودم. وقتی مجرد بودم ولی حالا ب عنوان یک زن با تجربه در زندکی تاهل و حس مادری و مهم تر ازون عضو نی نی سایت!😬😬 حس کردم باید دوباره بخونمش.  🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 
1718