2737
2734

اگه بخایم قیمت مناسب برداریم وفقط چیزای مهم قیمت کلیش چقدر میشه ؟

کسی میتونه از لیست جهاز یه عکس بزار😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبک زندگی ادما

سلیقه هاشون اینا خیلی فرق داره..مهمم از نطر ادما فرق داره.

چیزی که شنیدم توی اطرافیان از کمترین ۲۰۰ بود بیشترین که فرش دست باف و‌چوبای خیلی خفن داشت و خونخ ۱۵۰متری پر کرد ۵۰۰

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

۳۰۰ تا ۴۰۰

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

عزبزم من برا خواهرم الان دو ماهه مشغول خرید جهیزیه هستم خیلی قیمتا بالا و پایین نمیشه گفت مثلا مبل چهارده میلیونی هم بود مبل صد میلیونی هم بود من سی تومنی رو برداشتم همه چیزارو میانه گرفتم اگه میخاستم دست بالا بگیریم خیلی گرون میشد فرش از متری یک تومن شروع میشد تا چهار تومن من فرش متری یک و سیصد و برداشتم دو تا شش متری یه چهار متری 

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
2738

و اینکه لوازم برقی  اشپز خونه رو کامل نگرفتم مثل غذا ساز هم زن گوشتکوب برقی قهوه ساز چای ساز با یه چرخ گوشت و پلو پز گرفتم دیگه میوه خشک کن و ارام پز و دیگه نمیدونم چیزای دیگه نگرفتم

اره درسته

اگه میخای عزیزم برو لوازم خانگی بگو برا جهیزیه اومدی یه لیست بهت میدن خودت انتخاب کن چیزای واجب و بگیر بعضی چیزا بلااستفادس باور کن من پوتزده ساله عروسی کردم نه پلوپز نه چای ساز هیچکدومو استفاده نکردم خودت ببین چیا لازمه بیشتر برات 

2706