2737
2734
عنوان

ورزش برای زایمان راحت

503 بازدید | 15 پست

سلام دوستان برای زایمان طبیعی کسی ورزش انجام داده یه سری ورزش ها هس ازهفته۳۵باید انجام دادبرای زایمان راحت خودم سر بچه اولم انجام میدادم خیلی اثر داشت ولی یادم رفته😔

عنوان
20 بازدید| 0 پست

خرید سیسمونی نوزاد یکی از هیجان ‌انگیزترین کارهایی است که هر پدر و مادری مشتاق انجام دادن آن است؛ با وجود این لازم است قبل از خرید، نسبت به تهیه چک لیست سیسمونی اقدام کنید و بر اساس این لیست خرید کنید تا هم ذهنتان نظم بگیرد و هم بتوانید مدیریت بهتری برای خرید سیسمونی انجام دهید.

دوستان کسی لوازم کوکد یا سیسمونی خاستش حتما از دیجی کالا بگیره هم قیمتش علیه و هم تنوع خیلی زیادی داره تازه توی 2 روز هم میفرسته درب منزل من خریدم راضی بودم

حتما ی نگاه کنید دیدنش ضرر نداره

مشاهده/خرید لوازم سیسمونی و کودک

تواینستا پره.نداری توگوگل سرچ کن کلیپاش میاد

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635143/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-بعد-از-سزارین-نکات-راهکارها-تجربیات

برو تو این تاپیک، از وسط های صفحه ی اول بخون. دعاها و دمنوش ها و ورزش ها رو گفته. 

2731
2738
رفتم دیدم عالی بود ممنون

با حوصله بخون همشو و یادداشت بردار. از دعاها و دمنوش ها و تغذیه و ورزش ها و... گفته. ان شاء الله زایمان خوبی داشته باشی. ورزش ها رو انجام بده. تو این تاپیک چیزی که خیلی ازش نتیجه گرفتن، خوردن داروی زایمان آسان آیت الله تبریزیان و استفاده از شیاف گل مغربی بوده. ماساژ پرینه هم خوبه

2706