2726
عنوان

خون مردگی روی گوش

2880 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها پسرم ۵سالشه روی دوتا گوشش ام چند روزه خون مردگی شده چند ماه پیش بردم دکتر گفت کم خونی داره قطره آهن میدم بنظر شما خطر ناکه خون مردگی روی گوش ؟یه هفته پیش ام لوزه هاش چرک کرده بود بردم دکتر 

A

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر منم گاها روی لاله ی گوشش خونمردگی میشه .

البته اگه شبها بد بخوابه گوشش روبالش بد بیفته ایتجور میشه دو سه روز دیگه خوب میشه.

شاید پسر تو هم گوشش موقع خواب بد افتاده رو بالش

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
2728
اخه رو دوتا گوشش ام شده یعنی تا بزرگ بشن میکشن آدم و 

اره شده که یه شب یه گوشش شده یه شب هم گوش دیگش ولی دو روزه خوب میشه .

اخه از بچگی موقه خواب که گوشش رو بالش دولا بشه درست نمیکنه باید من بگم که گوشت شکست سرتو بردار دوباره بزار. میگم گوشت میشکنه درد نداری حس نمیکنی میگه نه بابا ول کن درست میشه😄

حالا این تحربه من بود که گفتم از نگرانی دربیای.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

سلام گلم،خون مردگی گوش پسر شما خدا رو شکر حل شده؟دیگع تکرار نشده؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
پسر منم گاها روی لاله ی گوشش خونمردگی میشه . البته اگه شبها بد بخوابه گوشش روبالش بد بیفته ایتجور م ...

واسه پسر منم همین اتفاق میفته و تکرار میشه بعد خود بخود خوب میشه مشکل شما برطرف شد؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
واسه پسر منم همین اتفاق میفته و تکرار میشه بعد خود بخود خوب میشه مشکل شما برطرف شد؟

سلام.

اره  روز به روز که بزرگتر میشه کمتر این اتفاق میفته .

پسر شما خوب شد؟پسر منم روی نرمه گوش سمت جپش میشه،گاهی به اندازه مورجه ،گاهی یکم بیشتر ،دو روزه خول میشه ،ازمایش کامل هم دادیم .همه جی خوب بود ،من خیلی نگرانم ،دارم دق میکنم 

پسر منم گاها روی لاله ی گوشش خونمردگی میشه . البته اگه شبها بد بخوابه گوشش روبالش بد بیفته ایتجور م ...

داداشم روی لاله گوشش ی کوچولو خونمردگی ایجاد شده 

علتش چیه؟ 

بعدش خودش از بین میره

خطری نداره؟

2706