2733
2734
شب جمعه رو 41دونه گندم ی دعا هست میخونی بعد گندم رو میریزی رو پشت بوم تا پرنده ها بخورن

‍ _🍃🌸🍃_
🍃🌸🍃
🍃‍ دعایی بسیار مجرب:
🍂گندمهای دعا خوانده را به مرغان بدهید و حاجت بگیرید

🍃دعایی به جهت برآمدن حاجت از شیخ بهاءالدین عاملی که بسیار مجرّب است:

🍂از شیخ بهاءالدین عاملی رسیده که در شب جمعه این دعا را بر چهل و یک دانه گندم بخواند و بر بام خانه ریزد تا مرغها بخورند اگر حاجتش روا نشود بر من بد گویند.
🍃🌸🍃بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم

لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
به هر دانه گندم یک بار بخواند.🍃🌸🍃
‍ ------🍃🌸🍃-----
------🍃🌸🍃-----
🍃‍ دعای مجرب از شیخ بهایی

🍂که هر کس صد بار این دعا را بخواند باشرایط(وضو و نیت خالص و حاجت مشروع ) تا ده روز، هر روز ده بار و ابتداء از روز چهارشنبه کند اگر مطلب او روا نشد با من مخاصمه کند: « بسم الله الرحمن الرحیم ، یا مُفَتِّحَ الاَبواب و یا مُقَلِّبً القُلوبِ و الاَبصارِ و یا دلیلَ المُتَحَیِّرینَ و یا غیاثَ المُستَغیثین ، تَوَکَّلتُ عَلَیکَ یا رَبِّ وَاقضِ حاجَتی و اکفِ مُهِمّی ، و لا حولَ و لا قُوَّهَ اِلّا بِاللهِ العَلیِ العَظیم ، و صلی الله علی محمد و آلِهِ اَجمَعین .»
البته باید گفت که باید شرایط استجابت دعا را رعایت کنید🍂

┏━━✨✨✨✨✨✨━━┓
🌸  @darmangar_rohi 🌸
┗━━✨✨✨✨✨✨━━┛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توضیح کامل میدی؟

41دو‌نه گندم رو‌هر کدومش همون دعایی که تو پست قبلی گذاشتم میخونی به نیت حاجتی که داری بعد گندمها رو‌میریزی رو‌پشت بوم که پرنده ها بخورن 

باید شب جمعه باشه

یعنی امشب