2726
عنوان

خواستگارتون شرایط مالیش چجوری باشه بهش بله میگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 41 پست

من دلم میخواد کارمند باشه یعنی بلاخره سرکار مشخص باشه حقوقش فرقی نداره ولی حداقل بالای ۳تومن باشه    دوست دارم ماشینم داشته باشه   اگه با عرضه باشه چون کارمنده میتونه خونه هم بخره با پس اندازشم کاری ندارم  

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام هیکل و قیافه و درآمد به ترتیب برام اولویت داشتن نامزدمم همینارو به همین ترتیب داره🤣

کسی هم اگه میومد ک درآمد خوبی نداشت نه...بهش بله نمیگفتم🙄

ما رو به جلو زندگی میکنیم ،اما رو به عقب میفهمیم!
2728
الان مطرح شدن؟ پشیمونی؟ 

نه پشیمون نشدم . الانم بعد ده سال معتقدم که عشق و اخلاق و خانواده درست حسابی از همه چیز مهم تره . همسرم اون موقع تازه فارغ التحصیل شده بود نه ماشین داشت نه خونه نه سرمایه . خانواده ش هم شرایطشون جوری نبود کمک کنن . هنوزم مستاجرم و یه ماشین ساده دارم . اما راضیم 🤩🤩🤩

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
ن اجی ما بدبخت نیستیم ما خانووومیم چشم و دل سیر ،از اینا ک چشمشون ب تلاش خودشونه😁😂😁😂😂الکی مثلا

خخخ ارهه  

ولی جدای از شوخی واقعا پیدا کردن ادم تو دنیا سخت شده 

کسی ک مودب و با نزاکت و قابل اعتماد باشه و دینش رو هم داشته باشه 

پول ک همه دارن یه مشت کاغذه ولی ادمیت رو نه

من که ازدواج کردم ولی اینا اصلا برام مطرح نبود اون موقع . اخلاق و شخصیت و خانواده ش مهم بودند و توان ...

جلوتر مطمئن باش پشیمون میشی چون توان مالی اکه اگه نداشته باشه خیلی زندگی سخت میشه اون ادمم بداخلاق 

2706