2058
2061

اگه مجرد باشید خواستگار براتون بیاد درامدش چقدر باید باشه تا قبول کنید خونه باید داشته باشه یا نه ماشین چی ؟ چقدس پس انداز داشته باشه قبول میکنید ؟

زیاد توقع ندارم فقط اونقدر باشه که رنگ بوگاتی رو با رنگ لاکم ست کنم😁

👌🏻😂👌🏻😂

برای سلامتیم یه سوره حمد میخونین🙏🏻 خواهشا قدر سلامتیتون رو بدونین😔🙏🏻 خیلییییییی باارزشه

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

اونقد بدبخام ک میگم ی شغل خوب داشته باشه و ی ماشین در حد پژو کافیه ،باهم کار میکنیم بدسک میاریم فقط ادم باشه با اصل و نصب باشه اخلاقش خودش و خانوادش خوب باشه تفاهم و درک داشته باشیم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبم ازت ممنونم ک رضای من عشق من را سر راهم قرار دادی و ب هم رسوندی ک بابت بودنش و خوبی هاش هر لحظه از ته ته قلبم شکر گذارت باشم ،خدای خوبم سپاسگذارم😘❤💍تیکر بارداری برای س تا نی نی زدم ❤ولی تیکر برای زبان و مهاجرتمونه❤
2062

من برام مهم بود که یه درامد معقول داشته باشه که زندگی بچرخه و تا اونموقعم پولایی که گرفته رو خرج الکی نکرده باشه و پس اندازی ملکی ماشینی چیزی داشته باشه

و رسالت من این خواهد بود تا دو استکان چای داغ را از میان دویست جنگ خونین به سلامت بگذرانم تا در شبی بارانی آن ها را با خدای خویش چشم در چشم هم نوش کنیم🍃☕

کاش میشد درون ادما رو دید نه ظاهرشون

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

من دلم میخواد کارمند باشه یعنی بلاخره سرکار مشخص باشه حقوقش فرقی نداره ولی حداقل بالای ۳تومن باشه    دوست دارم ماشینم داشته باشه   اگه با عرضه باشه چون کارمنده میتونه خونه هم بخره با پس اندازشم کاری ندارم  

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

من برام هیکل و قیافه و درآمد به ترتیب برام اولویت داشتن نامزدمم همینارو به همین ترتیب داره🤣

کسی هم اگه میومد ک درآمد خوبی نداشت نه...بهش بله نمیگفتم🙄

ما رو به جلو زندگی میکنیم ،اما رو به عقب میفهمیم!
1718